Czytasz
Jasna świętuje dziś swoje 3. urodziny – czeka nas 2-dniowa impreza

Jasna świętuje dziś swoje 3. urodziny – czeka nas 2-dniowa impreza

VTSS, mat. promocyjne

Jeden z naszych ulubionych klubów świętuje dziś swoje 3.urodziny. Co nas czeka na osławionej Jasnej 1? Wśród DJ-ów i DJ-ek usłyszymy m.in. I-F, VTSS, Olivię, Septa, Olę Teks czy Eltrona. Imprez potrwa aż przez dwa dni – od 2 do 3 października!

Jasna 1 to ważny punkt na klubowej mapie Warszawy. Intrygujące bookingi, festiwalowe dekoracje i muzyka wychodząca poza taneczną elektronikę (wystarczy wspomnieć ikoniczne występy Aldony Orłowskiej czy medytacyjne Salony Ambientu) sprawiają, że to miejsce, które zawsze lubimy odwiedzać. W tym roku klub w centrum Warszawy świętuje 3. urodziny. Co nas czeka?

Przede wszystkim występy rezydentów i rezydentek. Na parkiecie będziecie mogli bawić się do setów m.in. VTSS, Cyryla, Eltrona, Septa czy Oli Teks. Nie zabraknie również bookingów zagranicznych. I-F (InterrFerence), DJ, producent, wizjoner, inżynier dźwięku i założyciel popularnego Intergalactic FM oraz ViewlexxMurderCapital wystąpią pierwszego dnia, zaś drugiego czeka nas import prosto z Paryża, czyli Emma DJ.

Urodziny Jasnej są znakomitą okazją do świętowania nie tylko kolejnego roku działalności klubu, ale i też jego przetrwania. 2020 jest szczególnie ciężki dla promotorów, artystów i samej społeczności klubowiczów i klubowiczek. Dlatego Jasna tak mocno podkreśla wartość samego klubowego środowiska, które tworzą również po prostu uczestnicy imprez, czyli my.

W ciągu ostatnich trzech lat zdążyliśmy przejść niejedną metamorfozę, a przed nami kolejne zmiany o których będziemy sukcesywnie informować za pośrednictwem naszych kanałów social media. Niemniej jednak w pierwszy weekend października chcielibyśmy podziękować Wam za każdą wspólną chwile – w najlepszy możliwy sposób, czyli zapraszając Was na kolejny urodzinowy weekend z udziałem rezydentów klubu, których skład także powiększył się w ostatnim czasie o kolejnych fantastycznych artystów, tożsamych z wizją rozwoju naszego miejsca – czytamy w opisie wydarzenia.

To co, widzimy się na Jasnej?

Bilety na urodziny Jasnej dostępne w Going.!

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone