Czytasz
Kamil Bednarek o szczerości – dziś premiera „Prosto w twarz” zapowiadającego #BednarekInaczej Tour

Kamil Bednarek o szczerości – dziś premiera „Prosto w twarz” zapowiadającego #BednarekInaczej Tour

W 2021 rok artysta wkracza rozliczając się z obłudnymi relacjami. Prosto w twarz to kolejny singiel zapowiadający najnowszą płytę Kamila Bednarka. Jej premiera planowana jest na wiosnę.

Najnowszy utwór popularyzatora reggae w Polsce zapowiada jednocześnie nowatorski projekt muzyczny #BednarekInaczej Tour. Projekt swoją premierę miał w Stanach Zjednoczonych, gdzie piosenkarz koncertował w Chicago i na Florydzie. Teraz finalista programu Mam Talent zaprezentuje go na ogólnopolskiej trasie, podczas której odwiedzi m.in. Warszawę, Kraków i Poznań. Czego możemy się spodziewać? Z pewnością nowej odsłony artysty, którego styl ewoluuje, łącząc reggae z dancehallem i popem.

Po Wojowniku światła, który ma już ponad 3,5 mln wyświetleń na platformie YouTube, przyszedł czas na Prosto w twarz, który jest bardziej intymnym utworem artysty. O ile Wojownik stanowił rodzaj diagnozy współczesnego świata, w której ważnym wątkiem była m.in. ekologia, to Prosto w twarz stanowi bardziej osobiste wyznanie artysty. W teledysku Bednarek konfrontuje się z postaciami kpiących klaunów, które symbolizują nieszczere, dwulicowe relacje.

Te i inne utwory na żywo będziecie mogli usłyszeć już niedługo w ramach wiosennej trasy Kamila Bednarka.

Sprawdź też
Ryuichi Sakamoto & Taeko Onuki, mat. promocyjne

Bilety na trasę #BednarekInaczej Tour znajdziecie w Going.

Copyright © Going. 2020 • Wszelkie prawa zastrzeżone