Czytasz
Kanye jako postać z GTA. Kreatywny vlog wleciał na YT

Kanye jako postać z GTA. Kreatywny vlog wleciał na YT

Kanye jako postać z GTA

Na YT pojawił się krótki dokument o Ye i o tym, czym się ostatnio zajmował. Uwagę przykuwa jednak początek, w którym Kanye jest stylizowany jako postać z GTA lub innej gry RPG tego typu.

GTA, ale to YE

Na kanale Youtube Kanyego Westa pojawił się wczoraj niecodzienny filmik. Video ma 30 minut i przede wszystkim jest czymś w rodzaju relacji z ostatnich działań rapera. W filmie możemy zobaczyć kilka sytuacji biznesowych i prywatnych z życia tej barwnej postaci. Szczególną uwagę przykuwają jednak pierwsze 4 minuty video. Jest to nagranie stylizowane na gry typu GTA lub Yakuza, w którym Ye wykonuje proste questy w Shibuyi, jednym z okręgów Tokio. Kanye jako postać z GTA to jednak tylko intro do właściwego video.

Kanye jako postać z GTA

Filmik zaskakuje wiarygodnością i pieczołowitością w odwzorowaniu stylistyki z gier. Możemy chociażby zaobserwować dziwaczne, nienaturalne zachowanie przechodniów bardzo “typowe” dla gier z otwartym światem. Ponadto fenomenalnie odwzorowane jest tak zwane biegnięcie w niewidzialną ścianę. Postać Kanye nie uderza żadne napotkane przed sobą obiekty, a charakterystycznie biegnie w miejscu przed nimi, tak jak zachowują się postacie w wielu popularnych grach.

Kanye jako postać z GTA to jednak tylko intro

Jak się szybko okazuje, stylizacja na grę RPG to tylko nieduży fragment całego filmu. Reszta to stylizowana na dokument relacja z ostatnich działań Ye. Możemy podsłuchać między innymi nowe, niewydane utwory rapera, które puszcza sobie w samochodzie. Co więcej, jesteśmy świadkami rozmowy Ye prawdopodobnie z kimś z Adidasa, z którym to Kanye jest od pewnego czasu w konflikcie. W filmie możemy zobaczyć też sporo przygotowań do Fashion Week w Paryżu. Kanye wywołał na swoim pokazie sporo kontrowersji, o czym pisaliśmy tutaj. Widzimy między innymi proces projektowania niektórych ubrań i podejście autora do swojej marki YZY.

Sprawdź też
GTA 6

Generalnie video jest pełne smaczków, leaków i rzuca sporo nowego światła na ostatnie ruchy artysty. Na końcu materiału widzimy Ye na treningu koszykarskim jego córki. Możemy podejrzeć odrobinę relacji Kanye ze swoimi dziećmi – końcówka jest jednak z jakiegoś powodu kompletnie wyciszona.

Poznaj Loczniki, czyli duet polskich tancerzy, którzy odtwarzają gesty i kroki z gier

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone