Czytasz
Kanye West wraca? Pojawił się na koncercie Travisa Scotta w Rzymie!

Kanye West wraca? Pojawił się na koncercie Travisa Scotta w Rzymie!

Adin Ross

Nie byłoby Utopii, gdyby nie Kanye West, nie byłoby Travisa Scotta, gdyby nie Kanye West. Takimi słowami Travis podsumował pojawienie się YE na scenie podczas wczorajszego koncertu we Włoszech.

Planowany premierowy koncert Utopii przy piramidach w Gizie nie doszedł do skutku. Travis Scott nie przejął się jednak tym niepowodzeniem. Prędko podjął więc decyzję o przeniesieniu tego wyjątkowego wydarzenia do rzymskiego Circus Maximus. To właśnie tam wczoraj miał miejsce wyjątkowe koncert, na którym pojawił się nieoczekiwanie Kanye West!

Nie byłoby Utopii, gdyby nie Kanye West, nie byłoby Travisa Scotta, gdyby nie Kanye West – mówił ze sceny Travis po tym, jak YE wykonał z nim Can’t tell me nothing oraz Praise God. Zobaczcie, jak to wyglądało:

Fakt, że Kanye przyleciał do Rzymu specjalnie dla Travisa, nie powinien dziwić. Raperzy współpracują i utrzymują ścisłe relacje nie od dziś. Sama Utopia ma zresztą w creditsach Kanye jako producenta. Nie trzeba też być specjalnym ekspertem, żeby słyszeć, że ręka YE i jego poczucie estetyki wyraźnie wpłynęły na brzmienie projektu. Travis powiedział zaraz po zagraniu dwóch utworów z legendą, że marzy mu się wspólna trasa ze swoim mentorem. Niestety ciężko powiedzieć, czy można uznać to za zapowiedź czegoś realnego. Kanye nie zagrał prawdziwej, regularnej trasy koncertowej od 2016 roku.

Dom Kanye wystawiony na sprzedaż

To nie koniec wiadomości związanych z YE na dziś. Replika domu z jego dzieciństwa zostanie wystawiona na aukcję. Pierwszy raz replika tego domu pojawiła się podczas prezentacji albumu Donda 2 w Miami w lutym ubiegłego roku. Aktualnie potwierdzono, że aukcję zorganizuje The Levy Recovery Group.

Sprawdź też
Coldplay Yellow

W wywiadzie udzielonym TMZ Jason Levy, prezes firmy Levy, oznajmił, że firma produkcyjna zatrudniła ich w celu sprzedaży tego domu. Dodatkowo potwierdził, że dom został zdemontowany i jest przechowywany w częściach w magazynie w Chicago. Ponadto istnieje opcja ponownego złożenia go za dodatkową opłatą. Aukcja ma się odbyć 2 października bieżącego roku.

Czytaj więcej o Kanye u nas!

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone