Czytasz
Nie szukajcie dalej – Kaz Bałagane powie wam jak żyć w WWA

Nie szukajcie dalej – Kaz Bałagane powie wam jak żyć w WWA

Nowy Kaz Bałagane

Nowy Kaz Bałagane to święto, więc pora życzyć wam i nam wszystkiego najlepszego. Najlepsze obchody zapewnia mocny utwór Jak żyć w WWA?, sprawdzone info.

Album w drodze?

Czy Kaz Bałagane, ulubiony raper tych, którzy kochają językowe szarady i historie z ciemnych bram, zaczął teasować nowe wydawnictwo? Sporo na to wskazuje, ponieważ o północy w serwisach streamingowych pojawił się nowy track. Za jego produkcję odpowiada APmg, a on sam jest zbiorem refleksji i zarazem ironicznym komentarzem warszawskiego MC na temat stylu życia Polaków w stolicy naszego kraju.

Nowy Kaz Bałagane to święto

Ostatni projekt Kaza Bałagane miał premierę w sierpniu 2021 roku. Cock.0z Mixtape osiągnął status złotej płyty i był promowany głośnym i bardzo ciepło przyjętym singlem Blueface z Młodym Dronem na feacie. Co więcej, do wersji preorderowej była dołączana EP-ka Narkopop Wave EP.

Fani musieli zatem chwilę poczekać na nowość od Kaza. Raper jednak nie zamilkł na półtora roku, jak to wielu artystów ma zwyczaju. W międzyczasie pojawił się na wielu kilku płytach, m.in. Sariusa, CatchUpa czy niedawno 2115. Ponadto wypuścił też w 2022 kilka luźnych tracków, takich jak Numer o spodenkach krótkich na bicie Atutowego. Dość czekania, teraz chcemy jeszcze więcej!

Więcej hip-hopu? Zajrzyj na festiwal rapowy, na który mamy bilety!

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone