Czytasz
Kaz, Kizo, Malik, OIO i wielu innych na Letnisku w Łodzi

Kaz, Kizo, Malik, OIO i wielu innych na Letnisku w Łodzi

Łódzki Księży Młyn przez całe wakacje będzie opanowany przez najciekawszych polskich artystów. Podczas cyklu Letnisko zagrają dla Was m.in. Rysy, Malik Montana, Kizo, Kabe czy Baranovski. Postanowiliśmy wybrać dla Was te koncerty, na które sami byśmy się wybrali. Nie ma za co.Kaz Bałagane 9.07Kazik przyzwyczaił nas już do swojego specyficznego stylu rymowania i musimy przyznać, że na każdy kolejny singiel czekamy z olbrzymią niecierpliwością. Cock.0z Mixtape. to najnowszy materiał rapera, którego data wydania zaplanowana jest na 31 sierpnia. Właśnie z tego wydawnictwa pochodzi świetny singiel Blueface, nagrany wspólnie z Młodym Dronem z HEWRY. Na koncercie w ramach Letniska na pewno możecie spodziewać się sporej ilości nowego materiału. Parafrazując samego Kazika, dojebał jak Fernando Torres

Miły ATZ 30.07


Atezeciok bez wątpienia jest jednym z najciekawszych raperów w polskiej rap-grze. Wyjątkowy styl i niesamowite tempo wypluwania wersów szybko wytworzyło hype wokół rapera. Zaowocowało to kontraktem z Def Jam i świetnym debiutem Czarny Swing, dołączeniem do składu Undadasea i powołaniem nowego projektu Lowpass wraz z Wują HZG, Marcelim Boberem i Miroffem. Niezły wynik jak na newcomera, a widać, że Miły się dopiero rozpędza. Obserwujcie go, bo olbrzymia kariera przed nim stoi.

Mitch & Mitch 29.08


Nie tylko rapem człowiek żyje. Mitch & Mitch przebojem, dosłownie i w przenośni, wtargnęli do szerszej świadomości publiczności nagrywając płytę z legendą polskiej sceny, Zbigniewem Wodeckim, słynną 1976: A Space Odyssey. Niedawno zespół zmierzył się z twórczością kolejnej wielkiej legendy, zmarłego w zeszłym roku Ennio Morricone i zrobił to w iście piękny sposób. Sami zobaczcie koncert nagrany na urodziny Dwójki. Samo instrumentarium robi wrażenie. Melotron, dzwonki chromatyczne, marimba… Mistrz na pewno byłby zachwycony!

KAMP! 21.08


Coś dla fanów elektronicznych brzmień. Grupy KAMP! chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Nie byłoby przesadą określić trio jako ten zespół, który termin elektro pop rozhulał w naszym kraju przed takimi postaciami jak choćby Bass Astral x Igo. Pod koniec zeszłego roku panowie wypuścili świetny wakacyjny singiel Huset. Z pewnością świetnie sprawdzi się na scenie na Księżym Młynie.

Sprawdź też

OIO 4.09


Jak mogliśmy się spodziewać OIO to sensacja, o której nawet Bogusław Wołoszański nie śnił xD. W końcu supergrupę tworzą OKI, Young Igi i Otsochodzi więc sukces był wręcz oczywisty. Singiel po singlu panowie udowadniają, że w tandemie można więcej. Posłuchajcie singla MVP na świetnym bicie produkcji CatchUpa i SemOra i wczujcie się w ten soczysty groove… OIO guma nie Orbit!

Bilety na wszystkie koncerty Letniska znajdziecie TU!

Copyright © Going. 2020 • Wszelkie prawa zastrzeżone