Czytasz
Kendrick Lamar i twórcy „South Parku” tworzą wspólną komedię!

Kendrick Lamar i twórcy „South Parku” tworzą wspólną komedię!

Kendrick Lamar South Park

Kendrick Lamar i autorzy South Parku (Trey Parker i Matt Stone) pracują nad nową komedią. Film ma trafić do kin już w przyszłym roku.

Kendrick Lamar x osoby odpowiedzialne za South Park to kooperacja co najmniej niecodzienna. Jak widać, rapera nie interesuje tylko działalność stricte muzyczna. Ostatnio spektrum działań Kendricka jest szerokie, od konfliktów z Drake’iem i J. Cole’m po współpracę przy tworzeniu filmów. Fani jego twórczości z pewnością nie mogą narzekać.

Czytajcie więcej o rapie z USA tutaj!

Przypomnijmy, że niecałe dwa tygodnie temu Kendrick skrytykował swoich kolegów z branży w utworze Like That razem z Future’m i Metro Boominem. Konflikt ten K-Dot bezsprzecznie wygrał, zmuszając przeciwnika do kapitulacji. Chociaż J. Cole na najnowszej płycie Might Delete Later początkowo odpowiedział na prowokację, szybko wycofał się z tego stanowiska. Podczas festiwalu Dreamville w Północnej Karolinie przeprosił Lamara, nazywając swoje działania błędem i doceniając dorobek swojego oponenta.

To pimp up a cinematography

Poza robieniem zamieszania na scenie hip-hopowej Kendrick angażuje się także w świat kina. Film, którego jest współtwórcą, ma mieć premierę czwartego lipca 2025 roku i będzie dystrybuowany przez Paramount Pictures. Czeka go jednak ostra konkurencja. Universal planuje wypuścić Jurassic World 4 2 lipca, a Warner Bros i DC planują zadebiutować z Supermanem Jamesa Gunna kilka dni później.

Wiadomość o dacie premiery pojawiła się w ramach prezentacji Paramount CinemaCon. Podczas konferencji studio zadebiutowało również materiałami filmowymi i zwiastunami kontynuacji Smile, Sonic the Hedgehog i Gladiatora. Paramount ogłosił również, że ponownie uruchomi serię Straszny film.

Sprawdź też
Sarius Żabsona

Nadciąga komediowy hit?

Generalny Paramount Brian Robbins powiedział ze sceny podczas konferencji: Ten scenariusz jest jednym z najzabawniejszych i najbardziej oryginalnych, jakie kiedykolwiek czytaliśmy i z pewnością stworzy kilka fajerwerków.

Komedia została napisana przez Vernona Chatmana. Studio nie podzieliło się żadnymi szczegółami na temat tego,, o czym jest film, poza zaangażowaniem postaci takich jak Lamar. Raper wyprodukuje projekt wraz ze Stone’em i Parkerem, twórcami jednej z najbardziej popularnych kreskówek dla dorosłych w dziejach. To zresztą nie pierwszy wkład Kendricka w kinematografię. Raper był także kuratorem albumu ze ścieżką dźwiękową do filmu Czarna Pantera.

Kendrick Lamar i South Park
Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone