Czytasz
Kielce, szykujcie się na świeży hip-hop! Nadchodzi SO FRESH Festival

Kielce, szykujcie się na świeży hip-hop! Nadchodzi SO FRESH Festival

Festival Kielce

To tu zawitają raperzy ze ścisłej topki polskiego mainstreamu. SO FRESH Festival Kielce sprowadzi na świętokrzyską ziemię najświeższych artystów uprawiających rap w naszym kraju.

Do tej pory poznaliśmy dwóch raperów, którzy zostaną ugoszczeni przez Kielce i zasilą line-up SO FRESH Festival. Obaj niedawno wydali swoje albumy i namieszali w aktualnych trendach rapowych. Kto to taki?

Malik Montana

Kontrowersyjny, wzbudzający skrajne emocje, ale przede wszystkim skuteczny w swoich działaniach. Malik jest aktualnie najpopularniejszym polskim artystą na Spotify. Promocja jego płyty doprowadziła do niewyobrażalnego sukcesu Adwokata Diabła. Wszystkie single lidera GM2L przyjmowały się fenomenalnie. Co więcej, do zakupu i sprawdzenia płyty zachęcały również rozmaite featy, w tym również z dużymi raperami zza granicy. Tak o to mogliśmy usłyszeć na wspólnych utworach z Malikiem NLE Choppe, Fivio Foreigna czy Da Choyce’a. Ponadto na trackliście nie zabrakło też mocny ksyw z polskiej topki, takich jak Quebonafide.

Malik Montana ewidentnie nie jest najbardziej kochanym aktualnie raperem w kraju, ale nie można mu odmówić ambitnych ruchów wydawniczych i talentu do nagrywania hitów.

SO FRESH Festival Kielce

Żabson

Żabson, podobnie jak wspominany wyżej Malik, jest świeżo po premierze albumu. Ostatni Ziomal to płyta zamykająca ziomalską trylogię, która towarzyszyła autorowi przez całą karierę. Raper wypuścił w ramach promocji płyty takie single jak na przykład szczere i emocjonalne Przynajmniej nie kłamię. Następnie opublikował singiel Sidehoe z gościnnym udziałem Bedoesa, który zapoczątkował medialną dramę z Mią Khalifą. Później otrzymaliśmy trzeci utwór z Ostatniego Ziomala o tytule HOP na feacie z Okim. Wszystkie numery zostały przyjęte bardzo ciepło.

Sprawdź też
Taylor Swift

Jak wiadomo, Żabson najlepiej czuje się na scenie, dlatego właśnie w tym momencie podczas jego trasy koncertowej, najlepiej przejawia się, jak dobrze skrojony pod granie na żywo jest to materiał. Co więcej, dzisiaj Żabson wrzucił video do jednego z największych bangerów z całego wydawnictwa, czyli Tesli Sport Carbon.

SO FRESH Festival Kielce

Łapcie bilety na SO FRESH Festival Kielce

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone