Czytasz
Chlebem i żyrandolem – Kizo wita się z line-upem festiwalu Miasto Muzyka

Chlebem i żyrandolem – Kizo wita się z line-upem festiwalu Miasto Muzyka

Kizo buja się na żyrandolu, Kizo poleca chleb, Kizo zagra na Miasto Muzyka. I wszyscy są hehehehe-happy.

Kizo na Miasto Muzyka – bilety TUTAJPociąg z hypem z ogromnym tagiem K I Z O wcale się nie zatrzymuje i wciąż przyciąga nowych fanów. Tym razem zahaczy również o stolicę Polski, by porwać publikę w szalony lot na wyjątkowym miejskim festiwalu Miasto Muzyka. Dotychczas ogłoszone gwiazdy wydarzenia czyli Beata Kozidrak, JIMEK, Margaret, Kukon, Igo i Rosalie. otrzymują mocne wsparcie od trójmiejskiego Posejdona. Kizo jest na fali, nikt temu nie zaprzeczy!

Wypuszczony niedawno singiel promuje najnowszy album rapera Jeszcze pięć minut, którego premiera wyznaczona jest na 20 października. Istnieje więc dużo prawdopodobieństwo, że to właśnie na lotniku w Bemowie fani będą mogli usłyszeć najnowsze utwory głowy MTS.


W przerwie od solowych poczynań Kizo angażuje się także w działalność składu chillwagon. Niedawno raper podbił internet swoim memicznym występem w klipie do numeru puff puff. Słowem – dzieje się!
Sprawdź też


Festiwal Miasto Muzyka odbędzie się między 25 a 26 września
na kultowym lotnisku w Bemowie. Spodziewajcie się specjalnie skrojonych na tę okazję występów i niepowtarzalnych wrażeń.

Więcej info i bilety bilety TUTAJ

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone