Czytasz
Kogo usłyszycie w kolejnych rozmowach z cyklu Bilet Wsparcia Live? Oto rozkład jazdy na ten tydzień!

Kogo usłyszycie w kolejnych rozmowach z cyklu Bilet Wsparcia Live? Oto rozkład jazdy na ten tydzień!

Bilet Wsparcia SPATiF Distorted Instagram live wywiad zostań w domu

W tych ciężkich czasach dla organizatorów wydarzeń, artystów, właścicieli klubów i wszystkich ludzi związanych z kulturą nie możemy stać bezczynnie. Kolejnym etapem naszych działań w ramach akcji Bilet Wsparcia są wywiady przeprowadzane na żywo na naszym Instagramie.

W ubiegłym tygodniu złapaliśmy się z Kacprem Ponichterą i Jędrzejem Dondziło. Pierwszy z nich opowiedział nam o sytuacji Jasnej 1 i klubu Luzztro, z kolei ze znanym i lubianym Dtekkiem porozmawialiśmy o białostockim FOMO i festiwalu Up To Date. Nie zatrzymujemy się i przedstawiamy Wam plany na ten tydzień!

Weź udział w akcji Bilet Wsparcia i kup cegiełki dla swoich ulubionych organizatorów, artystów czy klubów!

Już jutro, we wtorek (28 kwietnia) porozmawiamy z Bartłomiejem Pazurą opiekującym się warszawskim Klubem SPATiF (o ich nowym cyklu koncertów organizowanych wspólnie z Mazdą pisaliśmy tutaj). Z kolei w czwartek (30 kwietnia) połączymy się z Pawłem Trzcińskim odpowiedzialnym za działania Distorted Agency. Oba wideoczaty odbędą się o godzinie 17:00.

Jak widzicie, ten tydzień zapowiada się różnorodnie, od alternatywy, poprzez jazz i muzykę eksperymentalną, aż do ambitnego popu. Jakie będziemy poruszać podczas tych dwóch wideorozmów na Instagramie? Dowiecie się odpalając nasze lajwy. Śledźcie nasze kanały, poprzez które będziemy informować Was o następnych gościach naszego cyklu Bilet Wsparcia Live. Pamiętajcie, damy radę!

Pamiętajcie, że profilaktyka, higiena i przestrzeganie zasad w kontaktach międzyludzkich to teraz bardzo istotne sprawy. Poniżej przeklejamy Wam ważną informację:

– często i dokładnie myj ręce, używając mydła i wody

– kiedy kaszlesz lub kichasz, zakrywaj usta i nos – najlepiej chusteczką lub rękawem

Sprawdź też
zawody w nicnierobieniu

– zachowaj co najmniej 1.5 metra odległości od innych osób

– unikaj skupisk ludzkich. Stosuj się do zaleceń i komunikatów dotyczących przeciwdziałania koronawirusowi

Jeśli masz objawy lub kontakt z osobą zakażoną, powiadom o tym telefonicznie stację sanitarno-epidemiologiczną pod numerem 800-190-590

Nie panikujcie, uważajcie!

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone