Czytasz
Mazda i SPATiF łączą siły, w ramach koncertów cyklu #WMoimStylu zagrają m.in. Skubas, Macio Moretti i Wojciech Mazolewski

Mazda i SPATiF łączą siły, w ramach koncertów cyklu #WMoimStylu zagrają m.in. Skubas, Macio Moretti i Wojciech Mazolewski

Mazda Klub SPATiF #WMoimStylu online stream Going. Bilet Wsparcia

Mazda świętuje 100-lecie istnienia, a SPATiF niestety świętować za wiele nie może, natomiast dzięki Biletowi Wsparcia, zrzutkom, ciepłym słowom, a także zaangażowaniu artystów i marki może optymistyczniej patrzeć w najbliższą przyszłość.

W ramach projektu “Mazda. W Moim stylu” marka samochodowa wspiera różne działania, również te związane z kulturą i rozrywką. Nie da się ukryć, że SPATiF jest stałym miejscem naszych koncertowych pielgrzymek i zaglądamy tam nawet kilka razy w miesiącu. Ku naszemu, włodarzy i organizatorów smutkowi, nie możemy wbić sobie na koncert EABS, Belugi Stone, Kuby Więcka, Mitch & Mitch czy Ani Rusowicz przy Ujazdowskich 45. Ale jest małe pocieszenie!

cover fot. materiały prasowe

I są nim koncerty, które będą transmitowane na żywo z pięknego wnętrza Klubu SPATiF, a wszystko w ramach cyklu “Muzyka dla SPATiFu powered by Mazda #WMoimStylu”. Pierwszy koncert z tej serii odbędzie się już w najbliższą sobotę (19:00), a w Waszych domach poniesie się kojąca, poetycka muzyka Skubasa, autora dwóch albumów – Wilczełyko i Brzask, związanego z wytwórnią Kayax.

W kolejnych tygodniach w SPATiFie zagrają też zespół Shofar (Macio Moretti, Raphael Rogiński, Mikołaj Trzaska), Aga Zaryan, Wojciech Mazolewski i Justyna Duda, Paweł Szamburski i Patryk Zakrocki, Kuba Więcek i Grzegorz Tarwid, Mała Orkiestra Dancingowa, a na Dzień Dziecka uwielbiany przez wszystkich duet Jerz Igor. Skład naprawdę wyborny, więc nie pozostaje nam nic innego, jak zapisać sobie wszystkie daty w kalendarzu i zasiadać przez komputerami, telewizorami i głośnikami w sobotnie wieczory. Wszystkie wydarzenia znajdziecie na dedykowanej stronie cyklu. Dostęp do tych występów jest darmowy, aczkolwiek zachęcamy Was do wpłacania symbolicznych kwot, które na pewno pomogą utrzymać się SPATiF-owi, czego wszyscy byśmy chcieli!

Plan jest taki, że w sobotę 25 kwietnia oglądamy koncert Skubasa, a później nastrajamy się na kolejne. W międzyczasie pamiętajcie, żeby aktywnie wspierać SPATiF – możecie wpłacać cegiełki w ramach akcji Bilet Wsparcia, możecie przekazywać informacje o koncertach dalej, możecie słuchać i kupować płyty artystów, którzy zawsze byli blisko tego miejsca. Jesteśmy w tym razem, damy radę!

Pamiętajcie, że profilaktyka, higiena i przestrzeganie zasad w kontaktach międzyludzkich to teraz bardzo istotne sprawy. Poniżej przeklejamy Wam ważną informację:

– często i dokładnie myj ręce, używając mydła i wody

– kiedy kaszlesz lub kichasz, zakrywaj usta i nos – najlepiej chusteczką lub rękawem

– zachowaj co najmniej 1.5 metra odległości od osób, które kaszlą i kichają

– unikaj skupisk ludzkich. Stosuj się do zaleceń i komunikatów dotyczących przeciwdziałania koronawirusowi

Jeśli masz objawy lub kontakt z osobą zakażoną, powiadom o tym telefonicznie stację sanitarno-epidemiologiczną pod numerem 800-190-590

Nie panikujcie, uważajcie!

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone