Czytasz
Kto wystąpi na Bestsellerach Empiku 2022? Plejada gwiazd!

Kto wystąpi na Bestsellerach Empiku 2022? Plejada gwiazd!

Kto wystąpi na Bestsellerach

Jak co roku, z powodu prestiżowej gali, topowi artyści ze świata popu i rapu przygotowują unikalne występy. Kto wystąpi na Bestsellerach Empiku?

Bestsellery Empiku 2022 nagradzające autorki i autorów książek, filmów, dzieł cyfrowych oraz muzyki odbędą się już 7 lutego. Wydarzenie będzie można obejrzeć na Facebooku Empiku od godziny 19:45 i w telewizji TVN od godziny 20:15.

Nominacje i poszczególne kategorie opisaliśmy dla was tutaj. Ogłoszenia zwycięzców to jednak niejedyne atrakcje plebiscytu. Pomiędzy wręczaniem kolejnych statuetek odbędzie się wiele występów. Wiemy już, kto wystąpi na Bestsellerach Empiku w tym roku!

Kto wystąpi na Bestsellerach?

Line-up tegorocznej gali to zbiór artystów z bardzo różnych światów. Wystąpi między innymi najpopularniejsza aktualnie polska piosenkarka, czyli Sanah, która zdominowała swoją muzyką zeszły rok. Ponadto pop będą reprezentować również Natalia Szroeder oraz Margaret. Z nieco bardziej alternatywnych brzmień usłyszymy Ralpha Kaminskiego, Mroza, Agnieszkę Chylińską oraz Katarzynę Nosowską. Najpopularniejszy gatunek muzyczny w naszym kraju, a więc rap, będzie rozbrzmiewać dzięki ekipie SB Maffija. Co więcej, na gali wystąpią również Vito Bambino i Tomasz Makowiecki.

Kto wystąpi na Bestsellerach

Odkrycie roku

Ponadto poza nagrodami dla autorek i autorów, których dzieła zrobiły największy szum w roku, od kilku lat Empik postanowił przyznawać również specjalne statuetki artystom wyróżniającym się wizją i oryginalnością. Odkrycie Roku Empiku to wyjątkowe wyróżnienie dla twórców, którzy dopiero zaczynają zaznaczać swoją pozycję, a ich dalsze działania po prostu warto śledzić z uwagą. O zwycięzcach tej kategorii decyduje jury, które składa się z laureatów poprzednich edycji, twórców, dziennikarzy i ekspertów Empiku. Mamy tam swoją osobę!

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone