Czytasz
Kylie Minogue widzi Margot Robbie w swoim filmie biograficznym

Kylie Minogue widzi Margot Robbie w swoim filmie biograficznym

Kylie Minogue Bebe Rexha

Premiera nadchodzącej płyty australijskiej wokalistki Kylie Minogue zbliża się wielkimi krokami. Tymczasem artystka snuje plany dotyczące filmu biograficznego i opowiada o swoich wymarzonych muzycznych współpracach. 

Minogue mówi o Margot Robbie, Riri, czy Beyonce 

W jednym z niedawno udzielonych wywiadów Kylie Minogue opowiedziała o filmie biograficznym, skupiającym się na jej życiu i karierze. Co prawda taka produkcja nie została jeszcze nigdzie zapowiedziana, ale artystka postanowiła zdradzić, która aktorka najlepiej sprawdziłaby się roli niej samej. Kylie wskazała na Margot Robbie, która gra główną rolę w bijącym rekordy popularności kinowym hicie Barbie. Powodem, dla którego gwiazda wyróżniła właśnie tę aktorkę, jest australijski akcent, który obydwie posiadają. Kto wie, być może Margot w przyszłości otrzyma propozycję odegrania tej właśnie roli. 

Rozważania na temat filmu biograficznego to nie wszystko, czym podzieliła się piosenkarka. W rozmowie spytano także o jej wymarzone współprace muzyczne. Kylie podkreśliła, że do tej pory zdecydowana większość propozycji przychodziła do niej samoistnie, oraz że z każdej z nich mogła wynieść dla siebie coś cennego. Jednak jeśli miałaby wyszczególnić kogoś, z kim chciałaby podjąć wymarzoną współpracę to byłaby to Rihanna lub Beyonce. 

Rezydentura w Las Vegas 

Nie tak dawno branżę muzyczną obiegły informacje dotyczące tego, że Kylie Minogue ogłasza swoją rezydenturę w legendarnym Las Vegas. Seria specjalnych koncertów rozpocznie się w listopadzie tego roku w Voltaire, czyli nowym miejscu. Artystka podkreśla, że nadchodzące występy będą utrzymane w kameralnym klimacie, ponieważ klub może pomieścić zaledwie 1000 osób. W trakcie koncertów fani z pewnością będą mogli usłyszeć materiał z szóstej płyty Minogue oraz jej wiecznie żywe hity, takie jak In Your Eyes, czy Can’t Get You out of My Head

Sprawdź też
SOPHIE

Warto również wspomnieć, że najnowszy singiel wokalistki zatytułowany Padam Padam okazał się hitem w całej Wielkiej Brytanii oraz w Stanach Zjednoczonych. Dowodem tego może być fakt, że numer pojawił się na ósmym miejscu brytyjskiej listy przebojów. Padam Padam to oczywiście singiel promujący nadchodzącą płytę Kylie pod tytułem Tension, której premiera została zaplanowana na 22 września tego roku. 

Sprawdź też: w Nowym Jorku zjecie kurczaka inspirowanego Cardi B

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone