Czytasz
LAS Festival już niedługo. Sprawdź, jaka scena jest tobie pisana [PSYCHOTEST]

LAS Festival już niedługo. Sprawdź, jaka scena jest tobie pisana [PSYCHOTEST]

LAS Festival

Tree House, Flow Tent, a może Forest Stage? Warto dać szansę każdej z przestrzeni, choć z pewnością do którejś z nich będziecie mieć większość słabość.

Witaj w przestrzeni lasu, przemierzający kosmos wędrowcze – głosi opis na oficjalnej stronie internetowej wydarzenia. Brzmi dość enigmatycznie? Dokładnie tak miało być. LAS Festival to impreza, którą osnuwa pewna aura tajemniczości. Nie stoi za nią żaden większy sponsor ani duża agencja, tylko grupa pasjonatów. Połączyła ich miłość do natury, muzyki i aktywnego spędzania wolnego czasu. Nieoczywista jest także wybrana przez nich przestrzeń. Wszystko dzieje się na świeżym powietrzu, w Paczynie, nieopodal granicy polsko-czeskiej. Dookoła góry, cisza, spokój.

LAS Festival 2023 | Official Aftermovie

Tajemniczość w tym przypadku nie równa się czemuś ekskluzywnemu i niedostępnemu. LAS Festival faktycznie stroni od obowiązujących mód i tworzy swój własny, osobny mikroklimat. Jednocześnie chętnie otwiera swoje podwoje przed wszystkimi, którzy zdecydują się dać mu szansę. Robi to już od 2016 roku, od początku ciesząc się dużym zainteresowaniem ze strony słuchaczy. Większość odsłon imprezy szybko się wyprzedała i wszystko wskazuje na to, że tym razem zapowiada się powtórka z rozrywki. W czym jeszcze tkwi sukces festiwalu?

Goście LAS Festival 2023 / fot. Gabriela Ostrowska

Karnety na LAS Festival zdobędziecie w Going. Łapcie je czym prędzej!

Odskocznia od rzeczywistości

W Paczynie nie będziecie narzekać nawet na chwilę nudy. Organizatorzy za każdym razem szykują moc atrakcji dla duszy i ciała. Rzut oka na ubiegłoroczny program daje do zrozumienia, że nie ograniczają się do jednego tematu. Proponowali m.in. jogę, medytację, stand-upy, teatr ognia, warsztaty tworzenia biżuterii, masaż dźwiękiem oraz wykłady. No i nie zapomnijmy o najważniejszym – muzyce, która rozbrzmiewa na aż pięciu głównych scenach. Możecie przywitać z nią wschód słońca, relaksować się w jej akompaniamencie, a wieczorem odpiąć wrotki, jakby jutra miało nie być. Selekcja jest naprawdę znakomita – od starych wyjadaczy aż po obiecujących debiutantów.

Publiczność LAS Festival / fot. Gabriela Ostrowska

Jako że wiele scen na LAS Festival 2024 będzie funkcjonować w tym samym momencie, na miejscu z pewnością pojawią się niemałe dylematy. Gdzie lepiej potańczyć i co w ostateczności odpuścić? Cardio przy techno, a może leniwe bujanie się do downtempo? Warto ufać swojej intuicji i podążać głosem serca, ale przygotowaliśmy coś, co może ułatwić podjęcie decyzji. Oto wyjątkowy psychotest, który przypisze Wam konkretną ścieżkę festiwalową. Wystarczy odpowiedzieć na kilka pytań… A reszta pójdzie sama.

Sprawdź też
Czy raperzy potrafią śpiewać

LAS Festival w tym roku odbędzie się w dniach 26.06-01.07. Poznaliśmy już nazwiska pierwszych artystów, którzy na nim zagrają. To m.in. Amotik, Inox Traxx, Luna City Express, The Bug, Vivek, DLR, Sully, Ellen Allien, Efdemin, Neutron, Djantrix, Venjent, Jake The Rapper, Mimi Love, Fejká, Teki Latek i Skalpel. Do wiadomości podano także atrakcje towarzyszące, których wspólnym mianownikiem jest rozumiany na wiele sposobów BALANS. Więcej ogłoszeń już wkrótce – najlepiej śledzić je na oficjalnym facebookowym profilu wydarzenia.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone