Czytasz
Leosia wraca? Raper Jacuś spędził z nią „Piątek wieczór”

Leosia wraca? Raper Jacuś spędził z nią „Piątek wieczór”

Young Leosia i Jacuś wydali singiel celebrujący początek weekendu. Można słuchać niezależnie o której zacznie się dla Was Piątek wieczór.

Duża część internautów żyła przez ostatnie dni storiesami, wrzucanymi przez różowo-włosą raperkę razem z tiktokerką Lilą Janowską. Young Leosia w szpitalu? Jak to? Okazało się, że dziewczyny wspólnie przeszły zabieg powiększenia piersi. Wszystkim marudzącym na brak nowej muzyki, z pomocą przyszedł Jacuś, który w nocy z czwartku na piątek opublikował singiel. LEOSIA WRACA!

Young Leosia wraca Jacuś piątek wieczór
Leosia wraca?

Kawałek to typowy weekendowy banger. Warstwa liryczna skupia się na afirmowaniu chillery z ziomalami na mieście. Jacuś – który razem z Frizem wykonał Zygzak na żywo na koncercie Leosi w Krakowie odpowiada za chwytliwy refren:

Piątek wieczór
Cały tydzień kolka zero, więc dzisiaj robię na przekór
Piątek wieczór
Piątek wieczór
Zbieram pieniądze jak orzechy
Trochę czuję się jak wiewiór

Leosia – z wokalem mocno podkręconym na autotune – bragguje świetnie przyjętymi koncertami i troską o ziomków. Co zmieniło się w jej życiu po Hulanki Tour? Wychodzi na to, że nie tak wiele. Nadal ma w swoim życiu przestrzeń na swobodę i zabawę:

Sprawdź też

W piątek wieczór piję piwko, jaram lufkę
Degustuje wódkę
Jestem z twoim synem, zaczepiam twoją córkę
Nie wszystek umrę, sarka kropka wav, ok

Jesteśmy ciekawi, jak potoczy się kariera raperki i czy singiel z Jacusiem to zapowiedź nowego materiału sygnowanego przez Leo. Jeśli „Piątek wieczór” miałby wskazywać kierunek – szykuje się kolejne lato, które przetańczymy w jej towarzystwie.