Czytasz
Fame MMA 13 – zbliża się wyczekiwana gala!

Fame MMA 13 – zbliża się wyczekiwana gala!

To już 13 edycja Fame MMA. Zbliżająca się gala zapowiada się wyjątkowo ekscytująco. Kiedy i gdzie się odbędzie? Kto na niej zawalczy? Mamy wszystkie odpowiedzi.

fame mma 13
FAME MMA

FAME MMA to największe wydarzenie sportowo-rozrywkowe w Polsce. Rok 2022 to zupełnie nowy rozdział dla Federacji. A nowy rozdział oznacza zupełnie nowe gwiazdy, świeże konflikty i jeszcze więcej fame’u. Organizatorzy zapowiadają show, jakiego jeszcze nie było. Zebraliśmy dla Was wszelkie niezbędne informacje na temat zbliżającej się wielkimi krokami gali Fame MMA 13.

Kiedy i gdzie?

13 edycja gali Fame MMA odbędzie się już 26 marca w Arena Gliwice. Poprzednia odsłona cieszyła się ogromnym zainteresowaniem, dlatego organizatorzy postanowili nie zwalniać tempa i pójść za ciosem. Przestrzeń Areny Gliwice zostanie z pewnością wypełniona głodnymi wrażeń kibicami sztuk walki.

Kto walczy?

W walce wieczoru zmierzą się Amadeusz „Ferrari” Roślik i Adrian „Polak” Polański. Planowano by był to wyjątkowy jednorundowy pojedynek bez limitu czasowego. Jednak z powodu kontuzji Amadeusza Roślika, który doznał urazu palca postanowiono zmienić zasady walki. Zawodnicy wystąpią w małej klatce i będą mieli 3 runy po 3 minuty, aby wywalczyć zwycięstwo. W dodatku pojedynek ten odbędzie się na zasadach boksu. Poza nimi ujrzymy jeszcze wiele innych ciekawych par w tym:

  • Patryk Domke – Jakub „Kuba Post” Postaremczak
  • Mariusz „Hejter” Słoński – Rafał „Takefun” Górniak
  • Piotr Szeliga – Gabriel „Arab” Al-Sulwi
  • Dawid Malczyński – Paweł „Ponczek” Sikora
  • Jakub „Japczan” Piotrowicz – Robert Pasut
  • Karolina „WayOfBlonde” Brzuszczyńska – Marta „Linkimaster” Linkiewicz
  • „Popek” – Norman Parke
  • Sergiusz „Nitro” Górski – Paweł „TheUnboxall” Smektalski

Jak wykupić i gdzie obejrzeć Fame MMA?

Dostęp Pay-Per-View umożliwiający obejrzenie Fame MMA 13 jest już w sprzedaży. Kosztuje zaledwie 28 zł i jest dostępny na naszej platformie i w aplikacji Going. Nadal możecie kupić także bilety na samą galę w cenie od 80 zł. Do wyboru są różne miejsca i opcje. Dla wygody kibiców do sprzedaży trafiły także fast passy i miejsca parkingowe, które ułatwią wyprawę na wydarzenie.

Bilety i dostęp PAY-PER-VIEW – Fame MMA 13

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone