Czytasz
Letnie miasteczko nad Wisłą – Lunapark startuje już w ten weekend

Letnie miasteczko nad Wisłą – Lunapark startuje już w ten weekend

Lunapark

Lunapark to jedyne takie miasteczko łączące kulturę, rozrywkę i gastronomię. Jego długo wyczekiwane otwarcie czeka nas już w najbliższy weekend. Sprawdź, co ciekawego znajduje się w programie!

Chyba wszyscy się zgadzamy, że plenerowych miejscówek w Warszawie nigdy zbyt wiele. Tym bardziej cieszą nas informacje o kolejnych spotach, w których będziemy mogli spędzać ciepłe, letnie noce. Jednym z takich miejsc, na którego otwarcie czekaliśmy z niecierpliwością jest Lunapark – w końcu się doczekaliśmy! Już w ten weekend nowe rozrywkowo-gastronomiczne miasteczko zlokalizowane nad samą Wisłą zaprezentuje nam się w pełnej krasie.

Lunapark

Na tym rozległym terenie znajdziemy uwielbiane klubokawiarnie, które zapewnią nam masę pozytywnych przeżyć przez cały sezon. Wśród nich Hocki Klocki – znane miłośnikom nadwiślańskich imprez, Mini Market, który odpowiada za kwestie street foodowe oraz Wata Cukrowa, zlokalizowana w legitnym namiocie cyrkowym! W weekend otwarcia czeka nas tam sporo interesujących atrakcji. Piątek to imprezy m.in. z Borucci, Zeppy Zep i Holiday 80, w sobotę spodziewajcie się warsztatów dla dzieci, jogi z Yoga Republic, a gdy zajdzie słońce specjalnego afterparty po Rap History Warsaw Block Party. Niedzielne popołudnie możecie spędzić na zorganizowanym tam międzypokoleniowym dancingu, albo pokazie filmu „E.T.” dla całej rodziny. 

Wpadnijcie, rzućcie okiem i bawcie się dobrze. Nas na pewno tam nie zabraknie, więc do zobaczenia!

Sprawdź też
Pop w wykonaniu Tricky’ego – artysta powraca do Polski z nowym albumem

Lunapark Wisła
Lunapark
Zobacz komentarze (0)

Odpowiedz

Your email address will not be published.

Copyright © Going. 2020 • Wszelkie prawa zastrzeżone