Czytasz
Letnie miasteczko nad Wisłą – Lunapark startuje już w ten weekend

Letnie miasteczko nad Wisłą – Lunapark startuje już w ten weekend

Lunapark

Lunapark to jedyne takie miasteczko łączące kulturę, rozrywkę i gastronomię. Jego długo wyczekiwane otwarcie czeka nas już w najbliższy weekend. Sprawdź, co ciekawego znajduje się w programie!

Chyba wszyscy się zgadzamy, że plenerowych miejscówek w Warszawie nigdy zbyt wiele. Tym bardziej cieszą nas informacje o kolejnych spotach, w których będziemy mogli spędzać ciepłe, letnie noce. Jednym z takich miejsc, na którego otwarcie czekaliśmy z niecierpliwością jest Lunapark – w końcu się doczekaliśmy! Już w ten weekend nowe rozrywkowo-gastronomiczne miasteczko zlokalizowane nad samą Wisłą zaprezentuje nam się w pełnej krasie.

Lunapark

Na tym rozległym terenie znajdziemy uwielbiane klubokawiarnie, które zapewnią nam masę pozytywnych przeżyć przez cały sezon. Wśród nich Hocki Klocki – znane miłośnikom nadwiślańskich imprez, Mini Market, który odpowiada za kwestie street foodowe oraz Wata Cukrowa, zlokalizowana w legitnym namiocie cyrkowym! W weekend otwarcia czeka nas tam sporo interesujących atrakcji. Piątek to imprezy m.in. z Borucci, Zeppy Zep i Holiday 80, w sobotę spodziewajcie się warsztatów dla dzieci, jogi z Yoga Republic, a gdy zajdzie słońce specjalnego afterparty po Rap History Warsaw Block Party. Niedzielne popołudnie możecie spędzić na zorganizowanym tam międzypokoleniowym dancingu, albo pokazie filmu “E.T.” dla całej rodziny. 

Wpadnijcie, rzućcie okiem i bawcie się dobrze. Nas na pewno tam nie zabraknie, więc do zobaczenia!

Sprawdź też
fire paan

Lunapark Wisła
Lunapark
Zobacz komentarze (0)

Odpowiedz

Your email address will not be published.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone