Czytasz
Nocny Market wspiera muzycznych newcomerów

Nocny Market wspiera muzycznych newcomerów

W każdy wrześniowy czwartek na Nocnym Markecie usłyszycie i ujrzycie wschodzących artystów poruszających się w świecie muzyki i street artu. Raf Skrowroński, Caville, Kolory, Agata Gołemberska, Klub2020, Finer, Pheone i Cream to twarze akcji My Name Is New.

Nocny Market to stały targ, który mieści się niezmiennie na peronach nieczynnego dworca Warszawa Główna. Jak co roku, Nocny Market będzie karmił spragnionych kulinarnych doznań od czwartku do niedzieli, od popołudnia aż do późnych godzin nocnych. Na terenie starego dworca spróbować można lokalnych produktów, niebanalnych streetowych dań, a także wybierać spośród kuchni całego świata. Oprócz tego na gości Nocnego Marketu każdego tygodnia czekają wyselekcjonowane trunki i strefa muzyczna. Klasycznie wszystko to odbywa się pod gołym niebem, w blasku neonów i księżyca, a także w klimatycznym anturażu dworcowej architektury.

mat. organizatora

Wrześniowe czwartki na Nocnym nie będą stały tylko pod znakiem najlepszego street foodu, ale też pod znakiem sztuki i koncertów młodych artystów należących do projektu My Name is New, który promuje nową i niezależną muzykę oraz nietuzinkowych artystów. Cały projekt jest stworzony jest przez wytwórnię i management Kayax, który zajmuje się takimi artystami jak Daria Zawiałow, Hey, Julia Wieniawa, Krzysztof Zalewski, Mary Spolsky, Nosowska czy siostry Przybysz.

Ich innowacyjny projekt My Name is New powstał z myślą o promowaniu najlepszej muzyki początkujących zespołów i artystów solowych, co z powodzeniem robi już od kilku lat. W każdy czwartek na Nocnej scenie usłyszeć będzie można cztery zespoły, których występy odbywać się będą o godzinie 20:00. 9-ego września będzie to zespół Caville, 16-ego września Raf Skowroński, 23-ego września Kolory, natomiast 30-ego września wystąpi Agata Gołemberska. Dzięki nam wyjątkowi artyści młodego pokolenia będą mogli zaprezentować się szerszej publiczności, która ceni najwyższą jakość doznań muzycznych i smakowych.

Sprawdź też
Nocny Market 2024

mat. organizatora

Oprócz wokalno-muzycznych wrażeń na oczach widzów i słuchaczy przez cztery czwartki stopniowo powstawać będzie wyjątkowy mural, który zostanie stworzony przez utalentowanych grafficiarzy młodego pokolenia przy współpracy z marką Johnnie Walker. Tworzyć oni będą mural pod hasłem „Keep Walking Warszawo”. Swoją własną definicję nocnego miasta nocą pokażą 9-ego września Klub2020, 16-ego września Finer, 23-ego września Pheone, a na koniec, czyli 30-ego września, swoją pracę zaprezentuje Cream. Także z tej okazji na Nocnym serwowane będą wyjątkowe drinki – Ciepłe Jaśki na bazie Johnniego Walkera, które umilą koncertowe wieczory i podbiją smak ulubionego street foodu.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone