Czytasz
3 powody, dla których musisz wpaść na Dissolve Festival

3 powody, dla których musisz wpaść na Dissolve Festival

Wyjątkowa atmosfera, wzniosłe wartości, niepowtarzalna lokalizacja, a to wszystko w akompaniamencie nietuzinkowej muzyki. Potrzebujesz więcej powodów? A, mamy też timetable!

Atmosfera i wartości

Dissolve to festiwal, który stawia na otwartość i przyjazną atmosferę. Nadrzędną dewizą jest tu zasada PLUR czyli Peace, Love, Unity, Respect. To wydarzenie stworzone dla ludzi, którzy szukają muzycznych wrażeń i bezpiecznego otoczenia. Organizatorzy dokładają ogromnych starań, aby stworzyć strefę, która będzie budziła poczucie bezpieczeństwa i komfortu.

mat. organizatora

Festiwal zbiega się w czasie z wyjątkowym momentem, jakim jest wejście w Erę Wodnika. To czas utożsamiany z okresem obfitości i szansa na zupełnie nowy (lepszy) początek. Ludzie, dla których los naszej planety nie jest obojętny z pewnością znajdą tu podobnych sobie. Poczucie jedności wynikające z tego spotkania powinno być sporym zastrzykiem motywacji do podjęcia niezbędnych działań.

Lokalizacja

Na wyróżnienie zasługuje również wyjątkowa lokalizacja, w jakiej odbędzie się Dissolve Festival. Jezioro Zegrzyńskie jest bardzo istotnym punktem na wycieczkowej mapie Warszawy. Co weekend uderzają tam setki mieszkańców stolicy w okresie wakacyjnym.

Mimo tego, że wakacje mamy już za pasem, możemy spodziewać się iście letniej pogody. Prognozy zapowiadają dwa słoneczne dni z temperaturą w okolicach 25 stopni. Bliskość drzew i jeziora sprawi, że festiwalowicze poczują prawdziwą moc natury!

Muzyka, a jakże!

Dissolve Festival wyróżnia się otwartym i świeżym podejściem do selekcji dj-ów i dj-ek, które zagrają na zbliżającym się wydarzeniu. To mieszanka przeróżnych brzmień i podejść do tworzenia czy grania muzyki. Znajdą tu coś dla siebie zarówno Ci, którzy preferują mocne, berlińskie techno, jak również wielbiciele kosmicznego house’u czy żonglowania pełnymi słońca gatunkami tanecznej elektroniki. Dissolve ma wiele muzycznych twarzy, ale wszystkich grających łączy jedno – każdy jest mistrzem bądź mistrzynią w swoim fachu. Nie ma tu miejsca na żadne kompromisy – technika musi się zgadzać!

Jakiś czas temu stworzyliśmy dla Was również wyjątkowy przewodnik dla zodiakary! Jeśli nie chcesz wertować internetu godzinami w poszukiwaniu informacji na temat występujących gwiazd, sprawdź nasz tekstowy moodboard.

Sprawdź też
Bedoes festiwal

Mamy dla Was także świeżutki timetable, dzięki któremu możecie zaplanować swoją muzyczną podróż tak, by niczego nie przegapić. A już niedługo wlecą nasze rekomendacje, stay tuned!

mat. organizatora

Bilety do powinięcia tu

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone