Czytasz
LUNAPARK OPENING FESTIWAL – DJe prezentują swoje parkietowe szlagiery

LUNAPARK OPENING FESTIWAL – DJe prezentują swoje parkietowe szlagiery

Nowy sezon, nowi bohaterowie w Lunaparku – SOLD OUT i Internaziomale łącza siły z warszawskim Lunaparkiem i razem wbijają nad Wisłę, żeby zorganizować lato pełne mocnych imprez.

33Szczepan (Mata, GOMBAO33), Mattz Fresh (Żabson) i Krzysztof Polak (Young Leosia) wspierani przez Magdę Dubrawską (bookerka SBM) i Tamarę Cibor (menadżerka Żabsona i Young Leosi) biorą na siebie prowadzenie kalendarza imprez przez cały sezon (maj-wrzesień)! Lunapark Opening Festiwal rozpocznie cykl wydarzeń.

Rozpoczynają sezon dwudniowym festiwalem DJ-skim, podczas którego zagrają dla Was najgorętsze ksywki: 33Szczepan, Mattz Fresh, Krzysztof Polak, DJ Felipe, Janigunz, God.wifi, Zeppy Zep, Borrucci, Szanowny J, Gverilla, DJ Panda.

Poniżej kilka słów od samych występujących artystów wraz z propozycjami na ich najgorętszą selekcję!

33Szczepan

Wybór tego kawałka chyba nie jest zaskoczeniem. Nie mogę się doczekać wydarzenia. Nad współpracą pracowaliśmy już bardzo długo, a sam Lunapark jest dla mnie ważnym miejscem, bo to tam zagrałem pierwszego seta w mojej karierze. Wierzę, że rozkręcimy mocny sezon od maja do września, a Lunapark Opening Festiwal to dopiero początek. Będzie fajnie. Obiecuję.

Krzysztof Polak

Numer, jakich już dzisiaj się nie tworzy, ale jego ikoniczność dalej rozgrzewa wszystkie pokolenia na parkietach. Gram go na każdej imprezie jako tribute dla wszystkich ziomali, którzy na przemian z trapem lubią posłuchać starych klasyczków. Jak wiadome, te jak wino z czasem smakują jeszcze lepiej.

Mattz Fresh

Jest to jeden z moich pierwszych i ulubionych blendów – szczerze, nadal kocham go grać. Zrobiłem go, a właściwie nagrałem na kontrolerze dj’skim w trakcie mojej pierwszej trasy koncertowej z Żabsonem. Podczas swoich setów grali go np. Young Leosia i Krzysztof Polak czyli moi Internaziomale. Długo był niedostępny pełniąc rolę ekskluzywnego bangera w moich setach oraz setach wspomnianych mordeczek z ekipy.

LUNAPARK OPENING FESTIWAL

WBIJ NA LUNAPARK OPENING FESTIWAL

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone