Czytasz
Warszawa – gdzie na coworking? Miejscówki i kawiarnie, w których popracujesz na czillu

Warszawa – gdzie na coworking? Miejscówki i kawiarnie, w których popracujesz na czillu

W tych miejscach znajdziesz przestrzeń na pracę i myślenie.

Czasem znalezienie odpowiedniego miejsca na mieście do pracy czy rozkminy w spokoju jest nie lada wyzwaniem. W stolicy bodźce bombardują nas wszędzie, nawet w kawiarniach. Warszawa ma jednak, które dają azyl przed miejskim zgiełkiem – takie, gdzie coworking to rzecz powszechna.

Typika – ul. Kolejowa 47

Warszawa – gdzie na coworking?

Duży stół do pracy, kawka przelewowa i czillowa plejlista w głośnikach. Tak w skrócie wyglądają atuty kawiarni Typika na Woli. To miejsce ma w sobie coś, co sprawia, że nagle wszystkie troski i stresy wydają zostają za drzwiami, a ty możesz w pełni skupić się na swoim zadaniu. Wiem, bo sam pisałem tam artykuły na Going. MORE.

Osiedle Jazdów – Jazdów 3/6

coworking warszawa
Warszawa – gdzie na coworking?

Osiedle Jazdów to unikalne miejsce na mapie Warszawy. Tylko tam możesz poczuć się w centrum Warszawy jak na wsi. Domki fińskie przekształcone na przestrzenie różnych inicjatyw obywatelskich zawsze są otwarte dla tych, którzy chcą uczestniczyć w ich działalności albo… po prostu popracować w spokoju (np. siedząc na trawie!). Taką opcję oferuje np. Otwarta Pracownia Jazdów.

Coffee Desk – ul. Wilcza 42 / Próżna 7 / Tamka 2

coworking warszawa
Warszawa – gdzie na coworking?

Podobnie jak w Typice, Coffeedesk to kawiarnia speciality z klimatem sprzyjającym pracy w skupieniu tudzież czillowaniu. Warszawiacy kochają to miejsce, o czym świadczy choćby fakt, że w stolicy są już 3 miejscówki Coffee Desk. Każdą z nich polecamy na coworking równie mocno!

Sprawdź też
cold brew

A może przed pracą jakieś śniadanko w Warszawie?

Nowy Teatr

coworking warszawa
Warszawa – gdzie na coworking?

To się nazywa coworking space! Duża przestrzeń z wielkimi oknami i stołami zdecydowanie sprzyja myśleniu. W Nowym Teatrze możesz też coś zjeść, pogadać, czy wziąć książkę z półki i get educated. A po pracy, w ramach gratyfikacji, iść na spektakl.

Forum – Elektoralna 11

warszawa coworking
Warszawa – gdzie na coworking?

Forum to wyjątkowo urokliwe miejsce – trochę vibe złotych czasów PRL-owskiego designu, a trochę berlińskiej kawiarni. Tak czy siak, można się tu schować przed całym światem i popracować lub po prostu sączyć kawkę w spokoju (w akompaniamencie jakościowej muzyki). Choć Forum z zewnątrz wygląda niepozornie, nie dajcie się zwieść – to jedna z najlepszych kawiarni spieciality w Warszawie. Sprawdźcie ich fanpej, by dowiedzieć się, jakie kawki mają w danym momencie.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone