Czytasz
Lil Uzi Vert wszczepił sobie w czoło diament za 24 miliony dolarów

Lil Uzi Vert wszczepił sobie w czoło diament za 24 miliony dolarów

Lil Uzi Vert, fot. Theo Wargo

Różowa błyskotka w czole rapera komentowana jest na całym świecie – jedni widzą inspiracje anime, inni bohaterami Marvela. Jest szansa, że Lil Uzi Vert rozpocznie nowy trend?

Przyznajemy, że kiedy po raz pierwszy usłyszeliśmy, że Lil Uzi Vert zamierza wszczepić sobie w czoło diament, potraktowaliśmy to jak kolejną próbę zwrócenia na siebie uwagi i wywołania medialnego szumu. Okazało się jednak, że młody raper nie skończył na zapowiedziach i niedługo później podzielił się na swoim Instagramie video z nową błyskotką na twarzy. Do tej pory obejrzało je prawie osiem milionów osób.

Źródło: Twitter @liluzivert

Różowy, około jedenastokaratowy diament wart jest 24 miliony dolarów (!) i jak zauważa wielu – może stanowić niebezpieczeństwo dla Uzi Verta (w końcu chętnych na drogocenną biżuterię nie brakuje). Sam raper mówi jednak, że zdecydował się na umieszczenie kamienia właśnie w tym miejscu, bo chce mieć go zawsze przy sobie. Dodał przy okazji, że jest on wart więcej niż wszystkie jego samochody i nieruchomości, dlatego zebranie wystarczającej kupki pieniędzy zajęło mu kilka lat. Jak widać nie ma rzeczy niemożliwych.

Sprawdź też

Przyzwyczailiśmy się już do ekstrawagancji i dość specyficznych pomysłów młodych raperów zza oceanu, więc naśladowcy i następcy Lil Uziego to pewnie tylko kwestia czasu. Waszym zdaiem to Fashion from Raszyn czy fajny pomysł?

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone