Czytasz
Czy Louis Tomlinson i Harry Styles mają romans? Ten pierwszy zareagował

Czy Louis Tomlinson i Harry Styles mają romans? Ten pierwszy zareagował

Louis Tomlinson Harry Styles

Po dziewięciu latach od rozpadu One Direction Louis Tomlinson nadal musi zmagać się z plotkami dotyczącymi tego, że jego partnerem jest Harry Styles.

Kolejne próby

W wywiadzie udzielonym brazylijskiej stacji informacyjnej G1 Louis Tomlinson ponownie zdementował teorię, jakoby on i Harry Styles mieli romans. Wyraził przy tym frustrację faktem, że nie ma nic, co mógłby zrobić, by obalić teorie zwolenników tego spisku. Może tylko przyjąć fakt, że niektórzy ludzie będą wierzyć w to, co chcą.

Artyści stali się sobie bliżsi w 2010 roku, kiedy zostali umieszczeni w tym samym boysbandzie w programie The X Factor. Wraz z upływem czasu pojawiła się grupa fanów znanych jako Larries, którzy zaczęli rozpowszechniać teorie o romansie między nimi. Tomlinson, który jest ojcem 8-letniego Freddiego, zauważył, że plotki te mogą czasami przekraczać granice i dotykać spraw osobistych. Pomimo starań, aby się nie zirytować, przyznał, że czasami to trudne.

Zayn Malik powróci po trzech latach. Czy pójdzie śladem Beyonce?

Louis Tomlinson i Harry Styles: prawda mniej ciekawa

To nie pierwszy raz, kiedy Tomlinson próbował zdementować te doniesienia. W 2012 roku publicznie zapewnił, że jest heteroseksualny, reagując na plotki krążące w internecie. Nawet byłemu członkowi zespołu, Zaynowi Malikowi, trudno było nie zauważyć trudności, jakie te plotki sprawiają zespołowi, a w szczególności samej dwójce. Malik podkreślił, że to nieprawda i że chłopcy nie zachowują się naturalnie, aby uniknąć spekulacji.

Sprawdź też

Mimo że Tomlinson pozostał przyjacielem niektórych członków One Direction, w tym właśnie Harry’ego, rzadko widuje się z nimi od rozpadu zespołu w 2015 roku. Sugerowano, że to ploty mogą być przyczyną tego dystansu. Mimo tych trudności Louis zawsze wyrażał się pozytywnie o Stylesie, nazywając go bratem. Podkreślał też jego wszechstronność artystyczną i imponujące osiągnięcia. Choć grupa może nie być już tak blisko jak kiedyś, panowie sugerowali możliwość ponownego połączenia One Direction w przyszłości, co niewątpliwie byłoby życiowym wydarzeniem dla fanów zespołu.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone