Czytasz
Zayn Malik powróci po trzech latach. Czy pójdzie śladem Beyonce?

Zayn Malik powróci po trzech latach. Czy pójdzie śladem Beyonce?

Zayn Malik

Zayn Malik wyda 15 marca singiel What I Am. Album ukaże się nieco ponad dwa miesiące później. Okoliczności sugerują, w jakim gatunku będzie utrzymany.

Coś świeżego od byłego członka One Direction

Po kilku tygodniach zapowiedzi Zayn Malik ogłosił, że materiał o tytule Room Under the Stairs ukaże się 17 maja. Poznaliśmy również jego okładkę. Będzie to czwarty solowy album artysty, a zarazem pierwszy wydany przez label Mercury Records, w którym są m.in. Noah Kahan, Post Malone i Lily Rose. Preorder zostanie zaś odpalony wraz z premierą pierwszego kawałka.

Ostatni album Malika, Nobody Is Listening, pojawił się w 2021 roku. Od tego czasu wokalista udostępnił kilka utworów, w tym To Begin Again z Ingrid Michaelson czy Love Like This. W styczniu współpracował z nadchodzącą pakistańską grupą Aur nad reinterpretacją ich przeboju Tu Hai Kahan.

Zayn Malik udzielił pierwszego wywiadu od dawna – także o One Directon

Zayn Malik: czy usłyszymy brzmienie country?

Fani spekulują, że Malik, podobnie jak Beyonce, będzie eksperymentować z muzyką country. Sugeruje to współpraca z producentem Dave’em Cobbem. – Robię płytę, której ludzie naprawdę się nie spodziewają. To inny dźwięk dla mnie (…) Płyta zawiera trochę więcej narracji, jak prawdziwe życiowe doświadczenia itp. Moja córka jest n a niej kilka razy wspomniana – powiedział sam zainteresowany w podcaście Call Her Daddy. Co ważne, płyta została napisana w ciągu kilku lat w domu autora na wsi w Pensylwanii.

To, co mnie zaskoczyło w Zaynie, to jego głos – można w nim usłyszeć miłość, stratę, ból i triumf – powiedział Cobb, który wcześniej współpracował z takimi artystami jak Chris Stapleton, Brandi Carlile, Lady Gaga i Jason Isbell.

Sprawdź też
Liroy dokument

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone