Czytasz
Majówka w Wirze wydarzeń

Majówka w Wirze wydarzeń

Wir

Wir to nowe plenerowe miejsce ludzi odpowiedzialnych za projekty takie jak Oleandrów 3, Kosmos, UL czy Bazar Miejski. Łącząc siły i pomysły stworzyli nową przestrzeń. To, co zaplanowali na majówkę bardzo przypadło nam do gustu. Dlatego – jeśli zostajesz w mieście – długi weekend warto spędzić właśnie tutaj! 

Otwarcie Wiru miało miejsce w zeszły weekend – wtedy bawiliśmy się do selekcji Flirtini. Natomiast w tym tygodniu czeka nas bardzo różnorodny, rozłożony na 6 dni, program artystyczny.

Zaczynamy już dzisiaj pełnym egzotycznego brzmienia koncertem zespołu Tropical Soldiers In Paradise. Następnie stery przejmie Eltron, który zawsze potrafi zaskoczyć ciekawą selekcją. Jutro impreza w kooperacji z warszawskim sklepem płytowym Side One. Wojtek WWW oraz Kto na pewno zadziwią nas niejedną płytą ze swojej pokaźnej kolekcji. Czwartek należeć będzie do kolektywu BAS i ich letniego cyklu Klasyczna Zipera. Tym razem zaprosili reprezentantkę wrocławskiej ekipy regime – Madikoptah. Muzycznie będzie to podróż przez brytyjską basową scenę przez francuski rap po afrykańską muzykę popularną. Piątek spędzamy z Synergią i ich serią Słodycz. Zagrają: Møzaika, Facheroia, uszko i Acqua Santa, którzy na pewno zadbają o umilenie nam tego wieczoru przyjemnymi dźwiękami. W sobotę ponownie wracamy do koncertowania razem z rapowym duetem Syny. O dalszą część wieczoru zadbają chłopaki z projektu Volvo. Koniec weekendu to cykliczne wydarzenie Wiru Niedziela Niemelanż. Tym razem gościem będzie jazzowy zespół młodego pokolenia Pokusa.

Nie jest tajemnicą, że pogoda to bardzo ważny aspekt plenerowych wydarzeń, dlatego trzymamy kciuki za wysoką temperaturę i brak deszczu! My niewątpliwie damy wciągnąć się w Wir.

Sprawdź też

Zobacz komentarze (0)

Odpowiedz

Your email address will not be published.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone