Czytasz
Margaret wypowiedziała się o muzyce Bambi. Co o niej sądzi?

Margaret wypowiedziała się o muzyce Bambi. Co o niej sądzi?

Bambi Margaret

Bambi jest postrzegana jako raperka, ale istnieje także pewna grupa osób, które nie do końca zgadzają się z tą klasyfikacją – wśród nich jest Margaret.

Margaret i Bambi: jedna branża, dwa podejścia

W trakcie promocji albumu Siniaki i cekiny Margaret udzieliła wywiadu Winiemu, podczas którego pojawił się temat Bambi. Dla gospodarza było jasne, że mowa o raperce, jednak rozmówczyni miała odmienne zdanie.

Według niej Bambi coraz bardziej skłania się ku tworzeniu piosenek, które przypominają mainstreamowy pop, a nie typowy rap. Jak twierdzi, chociaż podopieczna Young Leosi jest mocno związana wizerunkowo ze sceną rapową, to jej twórczość ewoluuje w kierunku bardziej konwencjonalnych, radiowych utworów. Warto podkreślić, że koleżanka (?) po fachu nie próbuje wejść w konflikt. Wręcz przeciwnie – wyraziła radość z faktu, że członkini Baila Ella jest obecna na scenie muzycznej.

Bambi zagrała w warszawskiej Progresji. Na naszych oczach rodzi się gwiazda sceniczna

Gwiazda zmienia wizerunek

Margaret, która zaczęła karierę od delikatnego popu i słodkich stylizacji, teraz prezentuje zupełnie inną stronę artystycznej osobowości. Artystka pojawiła się na ściance Polsat Hit Festival w stroju przyciągającym uwagę, czyli gorsecie zdobionym wielkim turkusowym krzyżem, a do tego z obrożą z ćwiekami. Jednak to, co najbardziej przyciągało spojrzenia, to efektowna soczewka kontaktowa, która zmieniła kolor jednego oka twórczyni na intensywną czerwień.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone