Czytasz
Marzec pełen gwiazd na Smolnej

Marzec pełen gwiazd na Smolnej

Smolna

Smolna nie zwalnia szalonego bookingowego tempa i prezentuje rozkład jazdy na marzec.

W zasadzie każdy marcowy weekend to występy światowych gwiazd muzyki klubowej. Smolna w temacie dużych didżejskich nazw nie ma sobie równych, a Laurent Garnier to nie jedyna perełka w koronie.

Jak prezentuje się harmonogram marcowych tańców na Smolnej? W pierwszym wiosennym miesiącu szykuje się aż pięć weekendów. Zaczniemy od solidnego techno od jednego z najważniejszych producentów w środowisku – Perca. Dzień później włoską robotę zaprezentuje duet Mind Against. Tydzień później gratka dla fanów szybkiego, mocnego techno (Dax J) oraz dla lżejszych, bliższych house’owi klimatów (Purple Disco Machine).

Druga połowa marca to występ legendy muzyki klubowej – po niedługiej przerwie do Warszawy ponownie przyjedzie Laurent Garnier. Wpadnie też dwójka popularnych hałsowych producentów Hot Since 82 i Tiga.

Smolna

Marzec zakończymy z iście szaloną imprezą, za którą będzie odpowiadała Honey Dijon – nie dość, że znakomita didżejka, to jeszcze ikona mody.

Nie pozostaje nam nic innego, jak tylko powiedzieć – widzimy się na parkiecie! Ćwiczcie już kondycję i szykujcie wygodne buty.

Zobacz komentarze (0)

Odpowiedz

Your email address will not be published.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone