Czytasz
Mata i sanah ze wspólną płytą? Raper marzy o wspólnym kolędowaniu

Mata i sanah ze wspólną płytą? Raper marzy o wspólnym kolędowaniu

Mata Sanah

Duet Mata i sanah niewątpliwie byłby jedną z największych kooperacji w dziejach polskiej branży muzycznej. Były reprezentant SBM-u wprost zaprasza najpopularniejszą polską piosenkarkę do… nagrania płyty z kolędami.

Album Mata i sanah z kolędami na Święta Bożego Narodzenia? Raper powiedział wprost, że marzy mu się taki projekt.

Po zakończeniu współpracy z SBM Labelem Mata postanowił kontynuować swoją muzyczną drogę pod szyldem własnej marki. Pod koniec zeszłego roku artysta zaprezentował EP-kę zatytułowaną 2038: WARSZAWA. Na nowym projekcie między innymi zapowiedział, że kolejne utwory wyjdą już w pierwszych miesiącach 2024 roku. W otwierającym numerze o tytule W KRAJU SCHABOWYCH KOTLETÓW zwraca się także bezpośrednio do sanah wersem: W moim typie są raperki, póki co te w Stanach / Bardzo lubię słuchać perki, weź coś nawiń, sanah.

Co więcej, jak dowodzi jedna z jego ostatnich wypowiedzi, wśród potencjalnych przedsięwzięć może znaleźć się album wykonany wspólnie z artystką.

Występ w telewizji

Na TVN-ie miał premierę odcinek nowego programu pod tytułem Autentyczni, w którym gościem był Mata. W ramach tego formatu osoby z autyzmem prowadzą rozmowy z celebrytami, a rolę gospodarza pełni Maciej Stuhr. Wirtualna Polska podała, że podczas rozmowy z raperem poruszono kwestię ewentualnej współpracy z Zuzanną Grabowską, czyli sanah. Odpowiedź Matczaka była nieoczekiwana.

O! Fajne pytanie! Akurat wczoraj wymyśliłem, że chcę to zrobić. Wracałem samolotem z Barcelony i nagle mnie naszła taka myśl, że co by było, gdybym zrobił płytę z kolędami z sanah. Przecież to by był jakiś hit. sanah, jeśli to oglądasz, zróbmy płytę z kolędami

wyznał Mata

Trudno jednak jednoznacznie stwierdzić, czy Mata traktuje ten statement w pełni serio.

Sprawdź też
Bestsellery Empiku 2023

Fakt, że Mata należy do osób ze spektrum autyzmu, upubliczniono wraz z premierą zwiastuna Autentycznych. – Dla mnie spektrum autyzmu jest systemem, który wgrany jest w różne głowy, w tym moją. To jest coś, co pozwala mi tworzyć, przeżywać świat na swój sposób i wydaje mi się, że to taka moja supermoc – wyjaśnił raper.

Co więcej, w materiale prasowym dotyczącym Autentycznych czytamy, że format rozmowy, założenia programu, udział osób z autyzmem jako dziennikarzy oraz cel projektu przekonały artystę do udziału. Zaangażowanie Maty ma przyczynić się więc do szerzenia świadomości na temat autyzmu wśród młodzieży.

Czytajcie więcej o nowościach ze świata rapu tutaj!

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone