Czytasz
Jakub Grabowski? To nawet nie jest on. Mata dał koncert na dożynkach

Jakub Grabowski? To nawet nie jest on. Mata dał koncert na dożynkach

Mata na dożynkach prezes

Mata zagrał koncert na dożynkach w Ostrowie Lubelskim. Lokalizacja nie jest przypadkowa. Mata jest aktywnym członkiem lokalnego klubu piłkarskiego.

Czy Mata na dożynkach to część promocji nowego albumu? W piątek premierę miał album Maty pod tytułem <33. Jego najnowsze dzieło wydane przez SBM Label bynajmniej nie przypadło do gustu większości fanów. Niektórzy uważają, że jest to wręcz próba trollowania słuchaczy.

Chociaż na razie nie ma żadnych przesłanek o trasie koncertowej promującej <33, Mata już miał okazję zaprezentować materiał na żywo. W dniu premiery albumu artysta dał niespodziewany występ podczas dożynek. To zaskakujący ruch, podobnie jak wiele innych decyzji związanych z nową płytą Matczaka. Raper niespodziewanie pojawił się na scenie w Ostrowie Lubelskim. Wybór miejsca nie jest przypadkowy – przypomnijmy, że w zeszłym roku Mata dołączył do miejscowego zespołu piłkarskiego. Raper udzielił się więc lokalnie dla miejscowości, z której pochodzą jego koledzy z szatni.

Ciężko określić, ile w tym jest rzeczywistej promocji nowego wydawnictwa, a ile zwykłego wsparcia i zajawki dla znajomych z Ostrowa. Tak czy inaczej, był to oficjalnie pierwszy koncert, na którym Młody Matczak zaprezentował swoje najnowszego utwory.

@w_onderka Laaaalalalalala #dlaciebie #mata #dożynki ♬ dźwięk oryginalny – Ond3r(ka)

Granie na takich wydarzeniach jak dożynki naturalnie kojarzy się z trasą Jakuba Grabowskiego sprzed roku. Wówczas Quebonafide pod przykrywką dawał małe, lokalne koncerty w remizach i losowych imprezach okolicznościowych w małych miejscowościach. Czyżby popularni raperzy grający w małych mieścinach zaczynali być nowym trendem?

Sprawdź też
Camila Cabello Playboi Carti

Szerzej na temat fenomenu drugiego wcielenia Quebo napisaliśmy tutaj.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone