Czytasz
Mata pojechał z fanami do Hiszpanii. Tacy to sobie pożyli!

Mata pojechał z fanami do Hiszpanii. Tacy to sobie pożyli!

Mata

Raper zorganizował konkurs, by zachęcić do udziału w wyborach. Razem ze swoją ekipą Gombao33 oraz pięciorgiem zwycięzców wybrał się do Barcelony.

Mata z przedwyborczą zachętą

Dwa dni przed wyborami Mata wydał swój pierwszy singiel po odejściu z SBM Label. Utwór GiEwOnT do tej pory zdobył 1,7 miliona wyświetleń. W opisie pod teledyskiem możemy znaleźć link do listy kandydatów poniżej 30. roku życia, którzy startowali 15 października. – Idź na wybory i wygraj, przede wszystkim lepszą przyszłość dla swojego kraju – mówił Matczak w transmisji na Instagramie, która odbyła się podczas ciszy wyborczej.

By jeszcze bardziej zachęcić do udziału w tym wydarzeniu, ogłosił konkurs i nazwał go swoją kiełbasą przedwyborczą, bo rok temu zadeklarował start w wyborach prezydenckich w 2040 roku. Zasady konkursu były proste. Wystarczyło opublikować instastory lub TikToka do piosenki GiEwOnT ze swojej komisji wyborczej, na którym widać, że się głosuje oraz oznaczyć oficjalny profil Maty albo Gombao33.

Początkowo trzy wylosowane osoby mogły wygrać towarzystwo Maty na swojej studniówce. Później jednak do puli nagród dołożył pięć biletów na El Clasico, czyli mecz piłkarski pomiędzy FC Barceloną i Realem Madryt. Matczak zapewniał transport, nocleg oraz niezapomnianą podróż z nim i ekipą.

Mata zaprezentował swoje piłkarskie umiejętności w Turbokozaku

Vlog z Barcelony

Niedawno na kanale Gombao33 pojawił się vlog z obiecanego wyjazdu. Raper oraz jego przyjaciele zapewnili pięciorgu fanom niezapomnianą podróż po Barcelonie i Ibizie. W filmiku możemy zobaczyć, jak bawią się zwycięzcy konkursu wraz z Matczakiem, Wygusiem, Szczepanem, Adamem i Tadeo. Z wyraźnym niedowierzaniem opowiadali, jak zareagowali na wygraną w konkursie. Przez cały wyjazd uczestnikom towarzyszyły dobre humory, które wykorzystywali na wspólnych imprezach oraz posiłkach.

Sprawdź też
bambi płyta

By okazać wsparcie fanowskie Barcelonie, Mata zafarbował włosy na kolory klubu, czyli czerwony i niebieski. Nie pozostał niezauważony, ponieważ niedługo potem wziął udział w filmiku zza kulis meczu na kanale Canal+ Sport i opowiedział o swoich pierwszych derbach. Po relacjach uczestników widzimy, że wyjazd był bardzo udany. Gombao zapowiada kolejne vlogi, a nawet nowe konkursy. Może Madryt na wiosnę?

Tekst: Natalia Kuczyńska

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone