Czytasz
Mata i doznawajta – jedyny taki koncert Maty w Polsce

Mata i doznawajta – jedyny taki koncert Maty w Polsce

Mata, mat. promocyjne

Kto bawił się w pamiętny piątek na Schodkach? Mata pobił rekord i 16 razy wykonał swój wakacyjny hicior. Jednocześnie zapowiedział płytę. Nowy materiał będziecie mogli już niedługo usłyszeć na jedynym takim koncercie w Polsce!

Brakowało nam tej energii. Kto, jak nie Mata mógł lepiej zainaugurować kolejny sezon na warszawskich schodkach, tym samym bijając głośny rekord Travisa Scotta? Polski raper, który może się poszczycić jednym z najgłośniejszych debiutów w historii polskiej muzyki, wykonał swój wakacyjny hicior nie 10, nie 12 i nawet nie 15 razy. Skandująca publiczność bawiła się przy 16 (sic!) bisach Schodków! Bardzo możliwe, że z podobną ekscytacją przyjęłaby koleje paręnaście. Specjalnie by to nas nie zdziwiło. Byliśmy tam, to wiemy. Koncertowa energia udzielała się nie tylko tru-fanom Maty.

Stojąca za głośnym koncertem Sold Out Agency ogłasza kolejny. Ale nie usłyszycie na nim samych dobrze Wam znanych rymów. Nowa płyta??? Tak, 16-krotne wykonanie Schodków było pewnego rodzaju pożegnaniem z debiutem z 2020 roku. A sądząc po fantazji rapera, to zapowiadana na jesień premiera i towarzyszący jej koncert na warszawskim lotnisku Bemowo, który będzie jednocześnie największym w karierze rapera, mogą nas nieźle pozamiatać.

Bo Mata znany jest z zaskakujących występów live. Majowy koncert nie był jedynym wykonanym prosto z łajby. Rok wcześniej raper podpłynął na warszawskie bulwary z ekipą – wakacyjny flashmob zebrał tysiące osób. Maturzystom Matczak zadedykował kawałek 100 dni do matury.

Powrót koncertów to jednocześnie okazja do posłuchania nowych kawałków rapera na żywo. Mata nie próżnował i czas lockdownu poświęcił na pracę nad drugim albumem studyjnym. Jedyny taki premierowy koncert w Polsce został zapowiedziany na 2 października tego roku. Przygotujcie się na specjalną oprawę wizualną i efekty specjalne. Może tym razem Mata przyleci na lotnisko helikopterem??

Sprawdź też
Jesse Eisenberg

Bilety kupicie tylko w Going.!

Osoby poniżej 16 roku życia mogą wziąć udział w koncercie tylko pod opieką osoby dorosłej i na wyłączną odpowiedzialność osoby dorosłej, pod której pieczą pozostaje, po nabyciu biletów wstępu zarówno dla osoby małoletniej jak i dorosłej.

Osoby niepełnoletnie, które ukończyły 16 lat, mogą uczestniczyć w koncercie pod warunkiem posiadania ważnego biletu oraz podpisanej zgody opiekunów prawnych na uczestnictwo w imprezie.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone