Czytasz
Mata znów wypromował kolegów po fachu. Mamy już nowy mixtape!

Mata znów wypromował kolegów po fachu. Mamy już nowy mixtape!

CBW Mixtape 2

Fani klasycznego trapu i mroźnych zim mogą się czuć ukontentowani. Mata wydał CBW Mixtape 2 i wypuścił nowy klip!

Pierwsza część nakreśliła kierunek. Kluczem jest luźne podejście, nagrywanie na zajawie bez specjalnej wczuty oraz zapraszanie na płytę mniej znanych postaci. Taki też jest najnowszy krążek.

Nieoczywista kombinacja artystów

Już sporo przed premierą Mata ujawnił wiele szczegółów dotyczących drugiej części projektu za pomocą posta na Instagramie. Wychodziło na to, że estetycznie będziemy mieli do czynienia z zimą i ciemnoturkusowymi bamboszami. Przede wszystkim jednak poznaliśmy singiel.

Poza składem Gombao 33 na pierwszym CBW pojawili się m.in. WoLa, Kaptur, Slowez, 27.FUCKDEMONS, Flory, Aleshen, Majki, Hifire, Luvpill, Frosti czy Macias. Były to więc postacie kompletnie nieznane lub wielokrotnie mniejsze zasięgowo od samego gospodarza.

Tym razem raper postanowił pójść w trochę inną stronę. Poza nieco bardziej rozpoznawalnymi postaciami (takimi jak Beteo czy Aleshen) zapowiedział także utwory z udziałem międzynarodowych wykonawców. Wśród zaproszonych artystów znaleźli się choćby asteria z Nowej Zelandii oraz Jeleel! z USA. Matczak wyraźnie nie traktuje tych projektów komercyjnie, bo nie inwestuje w ich promocję ani nie opakowuje całości w żaden przystępny dla masowego odbiorcy sposób. Dlatego też premierowy mixtape zyskał stosunkowo niewielu fanów. Zachęcamy was też do sprawdzenia najnowszego teledysku!

Sprawdź też
Lana del rey james bond

CBW Mixtape 2 – odsłuch

asteria udzielił wywiadu tylko nam. Przeczytacie go tutaj!

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone