Czytasz
Liroy będzie miał swój dokument. Ukaże się w święto palaczy

Liroy będzie miał swój dokument. Ukaże się w święto palaczy

Liroy dokument

Liroy zdradził w niedawnym wywiadzie, że powstaje dokument o jego życiu. Film ma ukazać się 20 kwietnia, więc w memiczne już 420.

Dokument opowiadający o tym, jak Liroy przeszedł drogę od bycia pionierem rapu w Polsce aż po karierę w Sejmie, może być rzeczywiście godną obejrzenia historią. Trzeba przyznać, że raper przeżył w życiu niejedno. Zaczął rapować bardzo wcześnie, wychował czwórkę dzieci, został też jednym z najbardziej zaangażowanych aktywistów, jeśli chodzi o legalizację marihuany w Polsce.

Liroy: dokument

Pierwszy krążek Liroya sprzedał się w liczbie ponad 500 tysięcy kopii, co czyni legendarny Alboom najlepiej sprzedającą się płytą w historii polskiego hip-hopu. Podsumowując całą dyskografię, artysta sprzedał ponad milion albumów, co również robi niesamowite wrażenie nawet dziś. Co więcej, zainteresowany jest aktywny muzycznie po dziś dzień. W tym roku wypuścił już dwa utwory.

Data 20 kwietnia jest Liroyowi bardzo bliska. Trzy lata temu z okazji międzynarodowego święta wielbicieli marihuany wydał utwór z Belmondo o wiadomej tematyce. Raper jest zresztą działaczem na rzecz depenalizacji i legalizacji marihuany. Niedziwne więc, że dokument o jego życiu będzie miał premierę wiadomego dnia.

Sprawdź też
Aphex Twin

Wychodzi duży dokument o mnie. Nie widziałem go jeszcze w całości, ale to, co widziałem, było niezłe. Zrobiliśmy m.in. z HWR-em do tego muzykę. Na pewno będzie to dla mnie ciekawe, zobaczyć te wszystkie lata.

Powiedział w wywiadzie dla MixtapeTV Liroy

Czytajcie więcej o polskim rapie tutaj!

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone