Czytasz
Mery Spolsky poprowadzi dragowy program w czołowej stacji

Mery Spolsky poprowadzi dragowy program w czołowej stacji

Mery Spolsky, mat. promocyjne

TVN ogłosił, że w wiosennej ramówce pojawi się pierwszy w Polsce program skupiający się na drag queens. Prowadzącą została Mery Spolsky.

Czas na show z Mery Spolsky

Jak dotąd nie pojawił się w polskiej telewizji program związany z tematyką drag queens. Teraz wszyscy zainteresowani tą dziedziną artystyczną mają na co czekać. Już tej wiosny na antenie TVN pojawi się program Czas na Show. Drag Me Out. Format będzie polegał na rywalizacji sześciu mężczyzn znanych z show-biznesu o nagrodę specjalną, czyli diadem królowej. Zmagania uczestników oceni jury, w skład którego wejdą Anna Mucha, Michał Szpak oraz Andrzej Seweryn.

Jak można się domyślić, w programie nie zabraknie artystów zawodowo zajmujących się dragową sztuką. Profesjonaliści będą występować w roli mentorów pomagających uczestnikom.

Mery Spolsky wsparła mniejszości LGBTQ+ podczas występu na festiwalu w Opolu

Artystka podekscytowana nową rolą

Wraz z informacją dotyczącą startu pojawiły się wieści na temat osoby prowadzącej. Jest nią Mery Spolsky.

Autorka Erotic Ery podkreśliła, że będzie to prawdziwy show, a to wszystko za sprawą obecności prawdziwych drag queens. Piosenkarka wspomniała również, że tego rodzaju program będzie świetną okazją do poznania sztuki, która jest bogata w różne emocje. Na koniec dodała: Myślę, że ten program u nas w Polsce dużo zmieni na dobre.

Sprawdź też
Premiery rapowe luty 2024

Stacja TVN poinformowała, że nagrywki Czas na Show. Drag Me Out rozpoczną się pod koniec stycznia, a program będzie dostępny w wieczornym paśmie wiosennej ramówki. Całość będzie się składać z sześciu odcinków.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone