Czytasz
Na PRO8L3M do muzeum? Tak! Rusza PROXL3M EXPERI3NCE

Na PRO8L3M do muzeum? Tak! Rusza PROXL3M EXPERI3NCE

proxl3m experi3nce PRO8L3M

Promocja najnowszej płyty niepowtarzalnego duetu rozpędza się na dobre. Nadchodzi PROXL3M EXPERI3NCE, czyli interaktywna wystawa i przedpremierowy odsłuch najnowszego albumu PRO8L3MU w Melt Museum.

PROXL3M EXPERI3NCE to kolejny projekt Oskara i Steeza mający na celu promowanie ich wydawnictwa. Tym razem fani będą mogli odwiedzić Melt Museum, gdzie posłuchają przedpremierowo jubileuszowej płyty.

Bilety na PROXL3M EXPERI3NCE złapiecie tutaj!

W ramach obchodów 10-lecia działalności PRO8L3MU, oprócz nowego albumu i serii koncertów, zespół zaprasza na unikatową ekspozycję. Wystawa będzie dostępna od 23 listopada do 3 grudnia w przestrzeni MELT w Warszawie. Ekspozycja ta stanowi hołd dla historii grupy i ich najnowszego dzieła.

Wśród głównych atrakcji znajduje się specjalnie przygotowana sala odsłuchowa z 270-stopniowym ekranem, gdzie odwiedzający będą mieli szansę nie tylko na przedpremierowe przesłuchanie nowego projektu, ale także wgląd w studio, w którym powstawał najnowszy album. Ponadto doświadczenie dźwiękowe uzupełniają twórcy z MELT IMMERSIVE, odpowiedzialni za prezentacje OUTPOST i TEST DRIV3 oraz za wizualizacje na ostatniej trasie duetu. Co więcej, w ofercie znajdzie się audioprzewodnik przygotowany we współpracy ze Spotify, partnerem audio wydarzenia.

PROXL3M EXPERI3NCE

MUZ3UM i wyjątkowa przestrzeń

Wystawa ta będzie także pełnić funkcję muzeum PRO8L3MU, z eksponatami i dziełami artystycznymi związanymi z zespołem. Odwiedzający będą mieli okazję oglądać unikatowe artefakty i dotąd niepublikowane fotografie. Ponadto będzie również możliwość zrobienia sobie pamiątkowych zdjęć na replice tratwy z okładki ikonicznego PRO8L3M LP. Interaktywne instalacje pozwolą na digitalizację wizerunku gości i włączenie się do wizualizacji z koncertów grupy za pomocą technologii 3D.

Sprawdź też
MF Doom Marvel

Specjalne wrażenia artystyczne zaoferuje sala zdobiona przez FUZIEGO, artystę i tatuatora, znanego z ikonicznych okładek Art Brut i Art Brut 2, a także zapach stworzony przy współpracy z Flair, francuskim niezależnym studio perfumeryjnym. Oprawa wizualna zostanie wzbogacona o animacje przestrzenne MELT zsynchronizowane z muzyką zespołu.

Podczas wystawy będzie działać sklep z limitowanym merchem, dostępnym przed oficjalną sprzedażą, która ruszy po zakończeniu ekspozycji. Miejsce, które przygarnia PROXL3M EXPERI3NCE, ma bogatą historię kulturalną z okresu PRL. Ponadto znajduje się blisko miejsca, gdzie Oskar i Steez tworzyli swoje pierwsze utwory. Obecnie to miejsce stanowi platformę dla osiągnięć w dziedzinie sztuki cyfrowej, prezentowanej przez MELT IMMERSIVE.

PRO8L3M pojedzie w trasę koncertową. Tutaj znajdziecie bilety!

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone