Czytasz
Nadchodzi Block Party Mixtape, czyli nowy projekt duetu PRO8L3M

Nadchodzi Block Party Mixtape, czyli nowy projekt duetu PRO8L3M

PRO8L3M Going. MORE Block Party mixtape bilety

Planowany cykl koncertów pod szyldem Block Party nie odbędzie się w tym roku. Organizatorzy wydarzenia przygotowali jednak bardzo kuszącą rekompensatę dla tych, którzy już kupili bilety. I jest to całkiem gruba sprawa!

My też już bardzo tęsknimy za koncertami, festiwalami i imprezami. Dopóki nie będziemy mogli sobie pozwolić na tego rodzaju rozrywkę, w jakiś sposób musimy sobie osładzać rzeczywistość. Organizatorzy trasy Block Party oraz hip-hopowy duet PRO8L3M znaleźli sposób, który wynagrodzi nam tę koncertową stratę w jakimś stopniu.

Chcesz wesprzeć inicjatywę lub wymienić bilet na pakiet Block Party Mixtape hosted by PRO8L3M? Zrobicie to tutaj!

“Block Party Mixtape hosted by PRO8L3M będzie pierwszym w dyskografii zespołu albumem, w którym duży udział będą mieli goście. Wśród zaproszonych artystów są zarówno uczestnicy trasy festiwalowej, jak i artyści dotychczas niezwiązani z tym projektem. Szczegóły już wkrótce!”

Zatem, jeśli kupiliście wcześniej bilety na którykolwiek przystanek trasy festiwalowej, będziecie mogli je zwrócić lub wesprzeć inicjatywę i wymienić je na pełen pakiet Block Party Mixtape hosted by PRO8L3M na który składają się:

  • wyjątkowa wersja CD Block Party Mixtape hosted by PRO8L3M, która nigdy nie będzie dostępna w regularnej sprzedaży,
  • zin dokumentujący prace nad albumem,
  • praktyczny niezbędnik festiwalowy, czyli czapka z kolaboracyjnej kolekcji PRO8L3M x Block Party oraz workoplecak z materiału Tyvek®

Premiera Block Party Mixtape hosted by PRO8L3M już 23 października. Więcej szczegółów i pierwszy singiel już wkrótce, a już teraz możecie obejrzeć najnowszy, nieoficjalny klip, jaki powstał do numeru Street fighter. Wypatrujcie kolejnych newsów!

Pamiętajcie, że profilaktyka, higiena i przestrzeganie zasad w kontaktach międzyludzkich to teraz bardzo istotne sprawy. Poniżej przeklejamy Wam ważną informację:

– często i dokładnie myj ręce, używając mydła i wody

– kiedy kaszlesz lub kichasz, zakrywaj usta i nos – najlepiej chusteczką lub rękawem

– zachowaj co najmniej 1.5 metra odległości od osób, które kaszlą i kichają

Sprawdź też
Lil Nas X

– unikaj skupisk ludzkich. Stosuj się do zaleceń i komunikatów dotyczących przeciwdziałania koronawirusowi

Jeśli masz objawy lub kontakt z osobą zakażoną, powiadom o tym telefonicznie stację sanitarno-epidemiologiczną pod numerem 800-190-590

Nie panikujcie, uważajcie!

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone