Czytasz
Wojtek Sokół nie próżnuje i zakłada wydawnictwo. Kiedy pierwsza książka w Wydałem?

Wojtek Sokół nie próżnuje i zakłada wydawnictwo. Kiedy pierwsza książka w Wydałem?

Wojtek Sokół rap polski hip-hop Wydałem książki wydawnictwo biznes

Nie tylko muzyka i odzież, ale również działalność związana z branżą księgarską. Jeszcze nie autobiografia, ale własne literackie wydawnictwo. Wydałem Wojtka Sokoła już za 3,2,1…

Póki co, wiemy niewiele, a w zasadzie nic poza tym, że Sokół inwestuje w branżę księgarską i już w czerwcu wyda pierwszą książkę w wydawnictwie o wymownej nazwie Wydałem.

O samym wydawnictwie mamy dość szczątkowe informacje, wiemy już, że pierwsza książka ukaże się 15 czerwca, nie wiemy natomiast, kto będzie jej autorem. Jak mówi sam Wojtek Sokół, jego wydawnictwo ma za cel prezentowanie różnorodnych form literackich i nie chce zamykać się na żadne gatunki. Ma być atrakcyjne zarówno dla mainstreamowego czytelnika, jak i bardziej wymagającego, interesującego się kulturą niszową.

Wyświetl ten post na Instagramie.

#wydalem

Post udostępniony przez Wydałem (@wydalem)

Często słyszę pytania, kiedy sam napiszę książkę. W tym momencie nie mam takich planów, ale wystarczyło kilka pierwszych stron książki, którą napisał mój serdeczny kumpel, żebym przekonał się, że jest to literatura, którą trzeba wydać. Specyfika książki aż prosiła się o kieszonkowe wydanie i niestandardową komunikację. W Polsce ten rynek jest wciąż bardzo zachowawczy, stąd pomysł na Wydałem – nie tylko aby pokazać, że książki również można wydawać i promować bardziej kreatywnie, ale przede wszystkim odpowiednio selekcjonować – powiedział Sokół portalowi newonce.net.

Też odliczacie dni do czerwca, kiedy to poznamy nazwisko pierwszego autora książki w Wydałem? Zapiszcie konkretne daty – 1 czerwca dowiemy się, kto popełnił to dzieło, a już 15 czerwca będziemy mogli je kupić. Zżera nas ciekawość, Was też?

Pamiętajcie, że profilaktyka, higiena i przestrzeganie zasad w kontaktach międzyludzkich to teraz bardzo istotne sprawy. Poniżej przeklejamy Wam ważną informację:

– często i dokładnie myj ręce, używając mydła i wody

Sprawdź też

– kiedy kaszlesz lub kichasz, zakrywaj usta i nos – najlepiej chusteczką lub rękawem

– zachowaj co najmniej 1.5 metra odległości od osób, które kaszlą i kichają

– unikaj skupisk ludzkich. Stosuj się do zaleceń i komunikatów dotyczących przeciwdziałania koronawirusowi

Jeśli masz objawy lub kontakt z osobą zakażoną, powiadom o tym telefonicznie stację sanitarno-epidemiologiczną pod numerem 800-190-590

Nie panikujcie, uważajcie!

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone