Czytasz
Kobiety z branży: drugi sezon Nagrywek Pani Szydłowskiej już dostępny w Empik Music!

Kobiety z branży: drugi sezon Nagrywek Pani Szydłowskiej już dostępny w Empik Music!

Kasia Sienkiewicz i Agnieszka Szydłowska w trakcie "Nagrywek Pani Szydłowskiej", mat. promocyjne

Drugi cykl autorskiego formatu uznanej dziennikarki to wyjątkowe wywiady z kobietami działającymi w branży muzycznej. Agnieszka Szydłowska rozmawia z Cleo, Edytą Bartosiewicz, Kasią Sienkiewicz, Stanisławą Celińską i Magdą Dubrawską. Zdecydowanie polecamy (nie tylko) na Dzień Kobiet.

Reprezentantka Polski na Eurowizji, niestroniąca od odważnych eksperymentów legenda rocka, nadzieja polskiej alternatywy, gwiazda filmu, teatru i estrady, a także CEO Agencji Soldout i menadżerka i agentka artystów SBM Label w jednym – drugi sezon podcastów to prawdziwa plejada barwnych postaci. O autorskim formacie Agnieszki Szydłowskiej piszemy zresztą już nie pierwszy raz. Przy okazji premierowej odsłony dziennikarce muzycznej wywiadu udzielały m.in. sanah czy Mery Spolsky. Lista gościn stale się wydłuża. W cyberpunkowej przestrzeni Zagrywek – pierwszego activity baru w Polsce, gdzie kręcony jest podcast – zasiądą kolejne znane twarze ze świata szołbizu. Najnowsze odcinki zdecydowanie zdominowały kobiety.

Jeśli ciekawi Was jak wygląda praca przy jednym z największych hiphopowych festiwali w Polsce, zastanawiacie się, na ile w karierze pomocne jest muzyczne wykształcenie lub jak wygląda proces pisania tekstów – koniecznie zapoznajcie się z najnowszymi odcinkami Nagrywek Pani Szydłowskiej. Osobistości związane z branżą muzyczną dzielą się pikantnymi szczegółami i szczerymi wyznaniami, a prowadzone w luźnej atmosferze rozmowy dają głęboki wgląd w kulisy ich pracy.

Sprawdź też

Wszystkie odcinki są już dostępne do odsłuchu w aplikacji Empik Music.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone