Czytasz
Najdziwniejsze prezenty – 5 pomysłów, które znajdziesz w Empiku

Najdziwniejsze prezenty – 5 pomysłów, które znajdziesz w Empiku

Hasło “najdziwniejsze prezenty” dla każdego może znaczyć coś innego. Postanowiliśmy postawić sobie poprzeczkę wysoko i wybrać samą śmietankę. Zero sztampy. Co więcej, wszystkie znajdziesz w Empiku!

Używany Duński Termos Wojskowy

Najdziwniejsze prezenty: termos

Oryginalny Duński termos wojskowy
2 boczne uchwyty do
noszenia 1 uchwyt do noszenia na górze
zdejmowana pokrywa z blokadą naciągu
zdejmowana wkładka aluminiowa
wymiary wewnątrz:
(…)

Opis w stylu poezji eksperymentalnej. Wymiary, które ocenimy jako praktyczne – 25 litrów pojemności, 44 cm wysokości, czyli wejdzie pod większą choinkę i zmieści w sobie świąteczny kompot dla całej rodziny. Termos posiada ślady użytkowania, wszak to przedmiot z duszą. Jedyna wada? Jeszcze bez płynu waży aż 17 kg, więc przeciwko prezentowi protestować mogą zarówno renifery, jak i odbiorcy o delikatniejszej muskulaturze.

Nie musisz być siłaczem/siłaczką, by chodzić na ciężkie brzmienia

Fototapeta z rzodkiewkami

najdziwniejsze prezenty
Najdziwniejsze prezenty: rzodkieweczki

Nic nie mówi “kocham rzodkiewki” jak dedykowana fototapeta. Kto z nas nie chciałby posiadać jej w swoim domu? Kompaktowy wymiar 200 na 135 cm umożliwi ekspozycję w najbardziej reprezentacyjnej części pomieszczenia. Jak podkreślają producenci, ukryje też pozostałości po przewinieniach, które mogły odcisnąć swoje piętno na ścianie obdarowanej osoby. Jeśli to my braliśmy udział w powstaniu niedoskonałości, to też idealna okazja, by wyrazić swoje przeprosiny. Wszak święta to czas przebaczania.

Glebogryzarka

najdziwniejsze prezenty
Najdziwniejsze prezenty: glebogryzarka

Kolejny prezent cięższego kalibru. Wyzwania, które w przypadku tego typu prezentu wychodzą na pierwszy plan, to kwestia opakowania i ekspozycji pod choinką. Raz, że musimy zaopatrzyć się w duuużą ilość papieru do pakowania. Dwa, że czeka nas pełna zaskakujących zwrotów akcji przygoda z owijaniem każdego poszczególnego elementu od opon po hamulce. Trzy: jak sprawić, by zapakowana glebogryzarka nie zdradzała swoim kształtem zawartości paczki i nadal stanowiła dla obdarowywanego niespodziankę? Cztery: jak dużo przestrzeni możemy zająć naszym pakunkiem? Czy ten prezent na pewno zmieści się pod gałązkami?

Sprawdź też

Opaska ogórek

najdziwniejsze prezenty
Najdziwniejsze prezenty: opaska

Akcesorium, która będzie pasować do każdej otwartej na modowe eksperymenty osoby. Może też stać się deklaracją roślinnych preferencji dietetycznych. Atłasowa opaska z naszytym elementem w kształcie ogórka ze sztucznymi listkami to nieoczywisty hit. Ma świąteczny odcień zieleni, zmieści się też w każdym budżecie (kosztuje zaledwie 11 zł) oraz na każdej głowie. Jedyne ograniczenie? Produkt nie nadaje się dla dzieci poniżej 3 roku życia.

Pompka w nietypowym kształcie

najdziwniejsze prezenty
Najdziwniejsze prezenty: pompka

Nie ma nic bardziej pomocnego, gdy trzeba nadmuchać materac, piłkę czy akcesoria basenowe. Znajomi cykliści i cyklistki także ucieszą się z przydatnego gadżetu, który pozwoli im w pełni cieszyć się podróżami jednośladem – nigdy już nie zaskoczy ich nagła konieczność poszukiwania pomocy z dmuchaniem kół. Tymczasem osoby obdarzone wrażliwością na smukłe kształty posiadanych przedmiotów, z pewnością docenią także ten aspekt pompki. Producenci zresztą sami podkreślają przyjemność płynącą z ergonomicznej formy uchwytu, który zapewnia lepszą przyczepność i elastyczne połączenie, a w konsekwencji niezwykle przydatną możliwość pompowania z większej odległości.

Nadal szukasz idealnego pomysłu? Pamiętaj, że najlepszym prezentem są doświadczenia!

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone