Czytasz
Playlista: najlepsza muzyka do jogi od Botanica

Playlista: najlepsza muzyka do jogi od Botanica

Botanica to twórca, którego specjalnością są muzyczne podróże – często wgłąb natury. Tym razem zaprasza słuchaczy do relaksu i medytacji. Jego najnowsza płyta Atman to muzyka do jogi.

Nieważne czy mówimy o dzikości tropików, czy roślinach, otaczających nas na co dzień – Botanica czerpie z nich inspirację do swojej twórczości. Nie dziwi nas, że muzyka do jogi w jego wydaniu to zaproszenie do świadomego oddychania. Przecież oddychamy tym, co przygotują dla nas rośliny!

Specjalnie dla Going. MORE artysta przygotował specjalną playlistę. Znajdziemy tam muzykę, która może towarzyszyć nam na macie w czasie praktyki jogi. Dobrze sprawdzi się również wtedy, gdy szukamy wytchnienia od miejskiego zgiełku. Pierwszy utwór na plejce to singiel z nowego albumu!

najlepsza muzyka do jogi poleca botanica
Botanica przy pracy, fot. archiwum artysty

Botanica – Asana

Wdech i wydech. Wdech i wydech. Średnio na dobę wykonujemy 20 000 oddechów. W większości nieświadomie. Joga i medytacja pozwalają to zmienić. Świadomy oddech to piękno w samej swoje istocie. Atman znaczy Oddech. 

Bandcamp: https://sayyestobotanica.bandcamp.com/album/atman

Tomasz Bednarczyk – Windy Weather Always Makes Me Think Of You

Najnowszy album polskiego producenta, którego nie znajdziecie w mediach społecznościowych 🙂 Wydawnictwo to ukazało się 28 stycznia tego roku w nowojorskim labelu Taylora Deupree – 12k

Bandcamp: https://12kmusic.bandcamp.com/album/windy-weather-always-makes-me-think-of-you

Matthewdavid’s Mindflight – Unfolding Atlantis

Piękny lot w kosmos, którego autorem jest Matthewdavid.

Ciekawostka: album został wydany przez wytwórnię Stones Throw Records, która szerzej jest znana z publikacji nagrań Madliba, J Dilla, MF Doom`a czy Dam Funka.

Bandcamp: https://matthewdavidmcq.bandcamp.com/album/trust-the-guide-and-glide

Terekke – NuWav2

Melisa, CBD, zielona herbata, kadzidło i przyjemny przeciąg w mieszkaniu.

Bandcamp: https://terekke.bandcamp.com/album/improvisational-loops

Steve Roach – Atmosphere For Dreaming

Jeden z pionierów i bardziej płodnych artystów w zakresie muzyki elektronicznej, ambientu i eksperymentó kosmicznych. Kosmiczny trel i organiczne plamy latające na wielkiej chmurze z waty cukrowej. Warto zamknąć oczy.

Bandcamp: https://steveroach.bandcamp.com/album/atmosphere-for-dreaming

Botanica – Trzeci Domowy Salon Ambientu

muzyka do jogi botanica up to date festival
Występ w domowym zaciszu.

Obejrzyj na YT

Gdybyśmy byli w górach, poleciłbym granie na czekanie. Jest jednak inaczej, dlatego polecam ponad dwie godziny grania na dywanie. W tle królik Hummus i mili ludzie z białostockiego Up To Date Festival.

Więcej naszych playlist

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone