Czytasz
Oto najlepsze koncerty w Warszawie [KWIECIEŃ 2023]

Oto najlepsze koncerty w Warszawie [KWIECIEŃ 2023]

Koncerty w Warszawie

W momencie, w którym zastanawiacie się, gdzie i jak szukać ciekawych wydarzeń w stolicy, przybywamy my, Going., cali na biało. Jako że jesteśmy przewodnikiem miejskim, przygotowaliśmy dla was szybki przegląd. Na jakie koncerty w Warszawie warto zwrócić uwagę w najbliższym czasie?

To, że Warszawa jest centrum wszelkich wydarzeń kulturowych w naszym kraju, wiemy nie od dziś. Co więcej, jest nim tak bardzo, że czasem ciężko wręcz połapać się w roju tego, co dzieje się na mieście. Jak już nawijał Taco Hemingway w jednym ze swoich klasyków, osacza nas codziennie tuzin zaproszeń na tuzin różnych eventów. Na które z nich jednak rzeczywiście warto pójść? Oto nasze propozycje. Zaraz dowiecie się, jakie koncerty w Warszawie zrobią robotę waszym oczom i uszom.

Macklemore w Warszawie

Nie lada konkret dla fanów hip-hopu ze Stanów! Macklemore, zdobywca wielu diamentowych albumów oraz laureat nagrody GRAMMY, przemierza właśnie Europę w ramach swojej trasy koncertowej THE BEN TOUR. Koncerty promują jego najnowszy album BEN. Podczas występu rapera na pewno nie zabraknie też jego największych hitów sprzed lat. Koncert Macklemore odbędzie się 29 kwietnia 2023 roku w EXPO XII.

Koncerty w Warszawie

ŁAPCIE BILET NA MACKLEMORE W WARSZAWIE

Skillet w Warszawie i Gliwicach

Dla miłośników mocnych rockowych brzmień również mamy solidną pozycję. Jeden z najbardziej utytułowanych zespołów rockowych XXI wieku zagra aż dwa koncerty w Polsce. Skillet już w kwietniu wystąpi więc w Warszawie i Gliwicach. Co więcej, występy odbędą się w towarzystwie zespołów Like A Storm oraz Eva Under Fire. Warszawski koncert odbędzie się na Torwarze 27 kwietnia 2023 roku.

Koncerty w Warszawie

ŁAPCIE BILETY NA GRUPĘ SKILLET W WARSZAWIE

Greg Foat | Koncerty w Warszawie

Greg Foat jest jednym z czołowych brytyjskich pianistów jazzowych, kompozytorów i producentów muzycznych. Pracował z całą gamą artystów czołówki sceny europejskiej i światowej, jak na przykład z Bobem Lindem, Mosesem Boydem, Linkwoodem, Curtisem Lundym, Ritą Orą czy Wendy James. Ponadto w ostatnich latach nagrywał dla Jazzman Records, Athens Of The North i Strut. Jego występ odbędzie się 22 kwietnia 2023 roku w Klubie Jassmine.

Koncerty w Warszawie

BILETY NA GREGA FOATA W WARSZAWIE

Włodi | Koncerty w Warszawie

Nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy nie polecili jakiegoś koncertu rapowego z naszego rodzinnego podwórka! Dla oldschoolowych hip-hop headów mamy więc weterana wprost z legendarnego składu Molesta Ewenement. Włodi jest świeżo po wydaniu swojego najnowszego albumu HHULTRAS. W ramach trasy koncertowej raper odwiedzi Warszawę 27 kwietnia 2023 roku w Klubie Hydrozagadka, żeby dowieźć tam klasyczny, hip-hopowy sznyt na najwyższym poziomie.

Sprawdź też
Lil Wayne LeBron

Koncerty w Warszawie

BILETY NA KONCERT WŁODIEGO

Maks Barskih | Koncerty w Warszawie

Last, but not least, mamy dla was odrobinę popu ze wschodu. Maks Barskih rozpoczyna nową światową trasę, którą manifestuje wsparcie dla Ukrainy. Co więcej, w ramach swoich występów opowie o historii swojego kraju, przekazując przy okazji mnóstwo własnych emocji i odczuć związanych z rodzinnym krajem. Maks wystąpi w Warszawskiej Progresji już 5 maja 2023 roku!

BILETY NA KONCERT, KTÓRY ZAGRA MAKS BARSKIH

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone