Czytasz
Nowa muzyka zawsze pod ręką? Wystarczy zaobserwować nas na Spotify!

Nowa muzyka zawsze pod ręką? Wystarczy zaobserwować nas na Spotify!

nowa muzyka

Świeżynki ze świata popu, rapu i elektroniki, składanki tematyczne i wasze polecenia. Jeśli poszukujecie muzycznych inspiracji, trafiliście pod właściwy adres.

Going. zdecydowanie nie jest zwykłą bileterią. To prawda, że zajmujemy się dystrybucją wejściówek na koncerty, imprezy, spektakle teatralne, mecze i inne najrozmaitsze wydarzenia, podczas których miło spędzicie czas. Nasza działalność nie sprowadza się jednak tylko do tego. Na TikToku, Instagramie oraz X informujemy o startach sprzedaży i sold-outach, organizujemy konkursy oraz pytamy się o wasze muzyczne odkrycia. Tu, na łamach Going. MORE, trzymamy rękę na pulsie, żeby dotrzymać kroku polskiej i zagranicznej popkulturze. Nasze treści znajdziecie także w aplikacji dostępnej na urządzenia mobilne z systemami iOS oraz Android. Czy za chwilę zaczniemy wyskakiwać z każdej lodówki? Nie wykluczamy takiej opcji.

Nowa muzyka? Tylko z Going. MORE!

Dziś zachęcamy was, żebyście byli z nami jeszcze bliżej. Sprawa jest prosta: założyliśmy właśnie konto na Spotify i zachęcamy do jego obserwowania. Zamierzamy dzielić się najświeższymi odkryciami, promować nieznanych jeszcze artystów i przypominać o niekwestionowanych klasykach. Brzmi to może dość poważnie, ale szybko zobaczycie, że na streamingach także spuszczamy z tonu.

Dlaczego PinkPantheress nagrywa tak krótkie piosenki? Artystka uchyliła rąbka tajemnicy!

Jak dotąd udostępniliśmy cztery publiczne playlisty. Połowa z nich to nowa muzyka w najszerszym tego słowa rozumieniu. Stale aktualizowana Going. FRESH / Rap stanowi ukłon w stronę słuchaczy polskiego hip-hopu. Świeżutkie single, zapowiedzi EP-ek, mixtape’ów i kompilacji. Nieoczekiwane duety oraz wyraziste solówki, niuskul obok starych wyjadaczy. W naszym biurze zapętlamy tę selekcję do upadłego.

Going. FRESH / Elektronika spodoba się zaś tym, którym niestraszne syntetyczne brzmienia. Przed odtworzeniem ponad setki utworów wypada jednak zastrzec, że w naszym doborze postawiliśmy na eklektyzm. Do jednego worka wrzucamy EDM, techno, house, disco, ambient i wiele innych gatunków. Czekamy, aż ktoś odważy się zabookować nas na swoją imprezę.

Sprawdź też
Lollapalooza serial

Coraz więcej niespodzianek

Nasze konto na Spotify będzie się tylko rozwijać. Chcemy opowiadać za pośrednictwem piosenek o festiwalach, koncertach i wydarzeniach. Stopniowo zamierzamy też włączać Was w ten proces. Pierwsza taka próba już za nami: najpierw zapytaliśmy się na Instagramie o utwory, które podnoszą na duchu w stresujących chwilach, a później zebraliśmy je do kupy. Na deser zostawiamy za to perełki pokroju tej poniższej. Nic dodać, nic ująć!

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone