Czytasz
Nowy numer Kękę to diss na… markę samochodów. Co na to KIA?

Nowy numer Kękę to diss na… markę samochodów. Co na to KIA?

Wczoraj do sieci trafił pełnoprawny diss na “Kiję”, w którym Kękę ciśnie po swoim samochodzie i jego ciągłej sposobności do psucia się. Wszystko ubrane jest w konwencję smutnego love songu, w którym podmiot liryczny wyżala się z nieudanego związku. Czy KIA odpowie?

Jakiś czas temu Kękę dokonał nalotu na social media marki KIA. Wypominał im niekończące się usterki kolejnych elementów jego samochodu. Co więcej, radomski raper oddawał swój wóz do naprawy 6 razy w ciągu pół roku, a łącznie auto spędziło połowę tego czasu w serwisie. Dlatego właśnie Kę nie omieszkał wypowiedzieć się publicznie o tej kwestii, rozpętując przy okazji kryzys wizerunkowy marki.

kękę kia
Kękę atakował takimi komentarzami w wielu komentarzach poprzez wiele kanałów

Rozczarowany przebiegiem kontaktu z działem PR marki, Kękę postanowił odnieść się do sytuacji poprzez muzykę. Czarę kękowej goryczy przelał fakt, że tak naprawdę nigdy nie otrzymał przeprosin. Podobno firma napisała jedynie, że przykro im, że dowiadują się o tych problemach w taki sposób, a nigdzie nie wspomniano o skrusze za nieustanne usterki samochodu. Ostatecznie właśnie z tego powodu Kękę nagrał pierwszy w historii rapu diss na samochód.

Czekamy na odpowiedź od KIA.

Sprawdź więcej rapowych newsów

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone