Czytasz
O.S.T.R. VS Oliwka, Leosia w Hell’s Kitchen, Mata w Vogue

O.S.T.R. VS Oliwka, Leosia w Hell’s Kitchen, Mata w Vogue

O.S.T.R VS Oliwka

Hip-hop można kochać lub nienawidzić, ale nie można zarzucić mu bycia nudnym. O.S.T.R. VS Oliwka Brazil, Young Leosia i Kizo to tylko czubek góry lodowej tego, co odwaliło się przez ostatnie 2 tygodnie w rapie. Zapraszamy na raprzegląd.

O.S.T.R wjeżdża na Kizo i raperki

Łódzka legenda – O.S.T.R. – ponownie zrobił wokół siebie szum. Parę dni temu Internet obiegły cytaty z jego najnowszej płyty. Płyty, o której wiedzieli tylko wtajemniczeni, bo kupić ją można wyłącznie na koncertach rapera. Jak się okazało, jest to okazyjny mixtape o tytule 042 Requiem. Na dwóch utworach można usłyszeć dosyć barwne wersy na temat współczesnych rapowych gwiazd. Jeden wycelowany w Oliwkę Brazil:

Witamy w Polsce ziomy,
Gdzie każdy na każdego jest potajemnie wku*wiony
Cóż zrobisz, se myślę siedząc przy kawie w szlafroku
Kiedyś lubiłem oliwki, dziś to ku*wa szlauf roku

Ponadto na innym tracku usłyszeliśmy strzały również pod adresem Kizo i Young Leosi:

Kizo sorry, lecz od rapu lepsze wyszły Ci batony
Mogę wpieprzać je na tony
I to może Cię zaskoczy
Chcę ich bardziej niż ksiądz ci*ki Young Leosi

W rapowym Internecie zawrzało. Jedni spropsowali Ostrego za odwagę i bezpośredniość (sugerując, że wielu raperów nie atakuje nowych gwiazd ze względu na potencjalne straty wizerunkowe, w czym jest pewnie ziarnko prawdy). Drudzy krytykowali łódzką legendę za niski poziom wersów i dziaderstwo. Do całej sytuacji prędko w luźny sposób odniósł się też sam Kizo.

O.S.T.R. VS Oliwka

Złap O.S.T.R. na Kosmicznym Koncercie w Spodku

Żabson i Young Leosia wzgardzili daniami z CBD

Niedawno premierę miał odcinek Hell’s Kitchen z gościnnym udziałem Żabsona i Leosi. Oboje byli jurorami w konkursie na ugotowanie kilku dań z użyciem składników z CBD. Użycie produktów konopnych nie było jednak jedynym wymogiem. Young Leosia bowiem nie je w ogóle mięsa, ryb oraz nie toleruje laktozy. Żabson z kolei jest uczulony na gluten. Aspirujący kucharze musieli więc nieźle się nagimnastykować, żeby dostarczyć młodym raperom smaczne jedzenie. Powiedzieć, że im się udało, to jednak mocna przesada; większość dań nie smakowała ani im, ani samemu szefowi kuchni. Nie obyło się też bez wpadki z alergenami. Generalnie najsurowszym krytykiem z tej trójki była Młoda Leokadia, której w całym odcinku do gustu przypadła… jedna przekąska.

Mata pojawił się na okładce Vogue’a

Generalnie szerzej napisaliśmy o tym tutaj. W skrócie Mata jest jednym z pierwszych mężczyzn na okładce Vogue’a e v e r, a na pewno pierwszym mężczyzną w polskim wydaniu tego magazynu. To, co towarzyszyło publikacji tej okładki, to oczywiście wszechobecny trzask dup przeróżnych hejterów. Jedni podkreślali, że Mata to nie raper, skoro pojawia się w magazynie o modzie, inni śmiali się z samej stylówy, a jeszcze inni dopatrywali się w tym wielkich masońskich gier politycznych. Podsumowując, average day w polskim Internecie.

Sprawdź też
Clout Festival 2024

Tyler ciśnie bekę z ASAP Rockiego

Podczas swojego występu na Rolling Loud w Nowym Jorku ASAP Rocky postanowił podjąć się stage divingu. Publika jednak nie dość, że go nie złapała, to jeszcze zaczęła rozciągać jego ciało w różne strony. Raper wpadł w niemałą panikę, a video z tego zdarzenia stało się viralem w USA. Tyler The Creator uznał to za szczyt komedii i zmienił swoje profilowe na IG na zdjęcie przerażonego Rockiego.

O.S.T.R VS Oliwka
Via. Hype

Co więcej, Tyler nie poprzestał tylko na takich śmieszkach. Postanowił wziąć sobie bekę z Rockiego mocno do serca.

O.S.T.R VS Oliwka
fot. Hype

Pezet z nową płytą, a Kukon z singlem

O Muzyce Komercyjnej, kolejnym solowym albumie Pawła z Ursynowa, napisaliśmy już tutaj. Ponadto Kukon wypuścił singiel do kolejnej płyty. Przypomnijmy, że raper wydał w tym roku już 2 albumy, a zapowiedział 4. Plany jednak lekko się pokrzyżowały, bowiem poza singlem, premiera kolejnego wydawnictwa została zapowiedziana na 20 kwietnia… 2033. Cytując Quebo: Chyba tylko Kukon to pisze szybciej (ale nie tym razem).

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone