Czytasz
OIO wkurwieni! Nowy track i diss na branżę muzyczną

OIO wkurwieni! Nowy track i diss na branżę muzyczną

Chłopaki z OIO nie zwalniają tempa. Po świetnie przyjętym pierwszym singlu, przyszedł czas na POTĘŻNĄ dawkę emocji (nieco innych niż na powyższej fotce XD), nowości i ogłoszeń! Siedzicie?

Mamy nadzieje, że tak. Bo ilość dobrych informacji dla fanów tego tria może przytłoczyć. OIO to formacja, w której skład wchodzą Otsochodzi, Young Igi oraz zwycięzca plebiscytu Bestsellery Empiku 2020OKI. Jakiś czas temu wypuścili singiel Moonwalk, broniący się zarówno muzycznie, lirycznie jak i wizualnie, bo towarzyszył mu świetny, utrzymany w futurystycznym klimacie teledysk.

Dzisiaj chłopaki zrobili nam dzień, informując, że premiera ich wspólnego krążka zaplanowana jest na 7 maja i już teraz można zamówić ją w preorderze wraz z merchem (np. super bandamy, fingerboard czy t-shirt). A na dodatek wypuścili świeżutki kawałek zatytułowany WMTB. Dobitnie wyrazili w nim, co sądzą o branży muzycznej oraz rządzących nią zasadach. I, jak można się domyślić, także po naszym nagłówku 😇, nie przebierali w słowach. Grzeczne podporządkowanie się wszechobecnym oczekiwaniom i muzyczna monotematyczność to kwestie, które najwyraźniej wyjątkowo ich drażnią, bo tematy te wybijają się na pierwszy plan WMBT. Choć nowy numer utrzymany jest w nieco innym klimacie niż Moonwalk, to chłopaki po raz kolejny nie zawiedli. Wręcz przeciwnie!

Sprawdź też
bvdy47

W oczekiwaniu na długogrający materiał od OIO, polecamy odświeżyć sobie także pierwszy singiel (o ile nie zapętlacie go od czasu premiery). Który z nich wolicie?

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone