Czytasz
Odczarowujemy rzeczywistość z Natalią Przybysz, Sanah i Miuoshem na Olsztyn Green Festiwal

Odczarowujemy rzeczywistość z Natalią Przybysz, Sanah i Miuoshem na Olsztyn Green Festiwal

Kadr z teledysku "Klucze" Miuosha w reżyserii Ralpha Kaminskiego, źródło: Facebook artysty

Od 13 do 15 sierpnia 2021 mamy nadzieję na ponowne spotkanie z muzyką na żywo i ekologią. Olsztyn Green Festival ogłasza pierwszych artystów kolejnej edycji olsztyńskiego święta muzyki. Wśród nich znajdą się reprezentanci quality popu, soulowych brzmień i rapu.

Szykujemy się do startu pomimo chwilowych ciemnych chmur na niebie. Od dziś będziemy przypominać już ogłoszonych i ogłaszać nowych artystów, którzy wraz z nami, mamy nadzieję, odczarują obecną rzeczywistość i wystąpią na żywo podczas przeniesionej z zeszłego roku 7. Edycji Olsztyn Green Festival – zapowiadają organizatorzy.

Olsztyn Green Festival to festiwal muzyki i “zielonego” stylu życia, który co roku odbywa się na terenie plaży miejskiej w CRS „Ukiel”. To gratka dla wszystkich amatorów_ek ekologii i dobrej muzyki. Pierwsze ogłoszenie zdecydowanie zachęca! W Olsztynie wystąpią artyści_stki, którzy_re cały czas, mimo pandemii, ciężko pracują, o czym świadczą ich niedawno wypuszczone, najnowsze teledyski.

Wśród pierwszych gwiazd olsztyńskiego festiwalu znajdziemy MIUOSHA, który ostatnio nagrał utwór razem z Nosowską. Ale to nie koniec owocnych kolaboracji rapera. Teledysk do Kluczy wyreżyserował… Ralph Kaminski. Razem z artystą przenosimy się do jednego ze sklepów spożywczych, w którym jesteśmy świadkami pokazu tańca w stylu vogue. To trzeba zobaczyć!

Na olsztyńskiej scenie wystąpi również Sanah. Ostatnimi czasy piosenkarka również nie próżnowała. Zaledwie tydzień temu wyszedł jej najnowszy teledysk do utworu nagranego wraz z Vito Bambino. Ale jazz! to opowieść o nowoczesnym randkowaniu w retro anturażu. I dużo, dużo tańca. Może znajdziecie tam jakieś choreograficzne inspiracje?

Sprawdź też
włochy pływające muzeum

Miłośników popu, który łączy ze sobą elementy soulu, jazzu i zmysłowego r’n’b na pewno ucieszy wiadomość o występie Natalii Przybysz. Znana m.in. z duetu Sistars artystka wypuściła niedawno drugą wersję teledysku do utworu Że jestem. Będące pochwałą tzw. body positivity wideo otrzymało I nagrodę za teledysk w pionie na Instagram Stories w ramach Papaya Young Directors 2020. Artystka nawołuje w nim do pozbycia się kompleksów, a my oczywiście popieramy!

Bilety na festiwal kupisz w Going.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone