Czytasz
ON AIR Festival ogłasza po raz drugi: Jamie XX, Noah Cyrus…

ON AIR Festival ogłasza po raz drugi: Jamie XX, Noah Cyrus…

on air jamie xx

Drugie ogłoszenie nowego letniego projektu na warszawskie scenie eventowej nie zawodzi. ON AIR Festival potwierdza, że zna się na rzeczy.

W pierwszym ogłoszeniu ON AIR Festival znalazły się takie gwiazdy jak: Tame Impala, Jorja Smith, Tash Sultana czy Celeste. Jak widać, drugi rzut artystów zupełnie nie odstaje poziomem. Wystarczy spojrzeć na takie nazwiska jak Jamie XX czy Noah Cyrus.

ON AIR ogłasza: Tame Impala, Jorja Smith – sprawdź, kto jeszcze!

Jamie XX

on air jamie xx

Czy istnieje ranking artystów, którzy wypuścili tylko jeden album w karierze (pomijam zremixowany krażek z Gilem Scott-Heronem), a mimo to osiągnęli ogromną sławę? Nie wiem, ale Jamie XX uplasowałby się w nim gdzieś na podium. Członek legendarnego The XX to producent, który definiuje eklektyzm. Jego produkcje są dopięte na ostatni guzik i dopieszczone jak niewiele innych kawałków.

Jamie nie boi się wykraczania poza ścisłe elektroniczne tropy. Chadzał ścieżkami trapu, popu czy RnB – za każdym razem udowadniając swoje muzyczne wizjonerstwo. Niewielu producentów osiąga taki status jak ten skromny Brytyjczyk. Lotnisko Bemowo z pewnością zamieni się w trakcie jego występu w prawdziwą dźwiękową arkadię.

Noah Cyrus

Jedna z największych gwiazd światowego indie-popu w WWA? Oj takkk, jeszcze jak. Noah Cyrus znalazła sposób na skradnięcie serc słuchaczy – jaki? Wyłożenie własnego na tacy. Jej ballady rozczulają jak widok rodziny po długiej rozłące. W tych dźwiękach można się rozpłynąć. Kolejny świetny booking ekipy ON AIR Festival.

Kaśka Sochacka

Wysmakowane akustyczne riffy i aksamitny wokal Sochackiej tworzą naprawdę niezwykle wysmakowaną mieszankę. Polski pop od dawna nie miał tak utalentowanej artystki z tak świeżym spojrzeniem. Wypuszczone niedawno Dla mnie to już koniec z Kortezem potwierdza jej konsekwencje w utrzymywaniu spójnego brzmienia. Kaśka Sochacka podbija mainstream na swoich zasadach bez nachalnej pogoni za trendami – i właśnie z tego powodu publika kocha ją tak bardzo.

Sprawdź też
grzyby

Polo & Pan

on air jamie xx

Polo & Pan to prawdziwy fenomen francuskiej elektroniki i naturalni kontynuatorzy tradycji French Touch i jej wielkich duetów – jak Daft Punk czy Justice. Przyciągają swoimi eklektycznymi utworami zarówno twardych fanów elektroniki, jak i tych zainteresowanych muzyką filmową czy jazzem. Duet robi furorę i w naszym kraju. Jak to się dzieje? Czy decyduje o tym dźwiękowe bogactwo ich kompozycji? Czy może bajkowy sznyt, który przenosi nas do czasów dzieciństwa? Przekonacie się o tym na żywo podczas ON AIR Festival.

Otsochodzi

Powrót Otso do solowej działalności to cudowna nowina. Nie to, że współpraca z Igim i OKI-m w ramach OIO była błędem – wręcz przeciwnie. Projekt wywindował popularność każdego z biorących w nim udział raperów. Otsochodzi bez wsparcia kompanów to zupełnie inne brzmienie. Bardziej wyluzowane, czasem refleksyjne traczki urzekają swoją lekkością. Otsochodzi to kompletny artysta, który potrafi odpowiednio wyważyć tony, tak by porwać publiczność i dać niezapomniane show.

ON AIR Festival – kup bilety

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone