Czytasz
On Air Festival – pokaż nam swój line-up marzeń i wygraj karnet.

On Air Festival – pokaż nam swój line-up marzeń i wygraj karnet.

Największe światowe gwiazdy w Warszawie w ramach jednego wydarzenia? On Air Festival odpowiada: jeszcze jak!

On Air Festival to nowa festiwalowa propozycja dla tych, którzy w muzyce szukają świeżości i epickich wrażeń. To wydarzenie z rozmachem na miarę najlepszych europejskich muzycznych eventów. Podczas On Air Festival najciekawsze gatunki ostatnich lat zderzą się ze sobą tworząc najbardziej aktualny obraz światowej sceny. Usłyszycie zarówno wielkie gwiazdy, jak i nowe twarze, które oferują śmiałe spojrzenie na utarte przez lata patenty. My już znamy wszelkie szczegóły i możemy Was zapewnić, że jest na co czekać. Mówimy tu o gwiazdach naprawdę wielkiego formatu. O takich, które goszczą na plakatach topowych europejskich festiwali.

SPRAWDŹ, KTO ZAGRA NA ON AIR FESTIVAL

Follow The Step to organizator, który przyzwyczaił nas do jakościowych eventów. Świadczy o tym nie tylko ogromny sukces Fest Festivalu, ale również Undercity, Wisłoujścia, Summer Contrast czy cyklu koncertów Lato na Pradze i World Wide Warsaw. Przypieczętowaniem ich działalności było otrzymanie Bestsellera Empiku, czyli nagrody za najlepsze muzyczne wydarzenie w Polsce.

on air

Fest Festival z Bestsellerem Empiku – organizatorzy odpowiadają na nasze pytania

Jak mówią przedstawiciele FTS:

“On Air to połączenie długo wyczekiwanych przez polską publiczność artystów, najwyższej jakości produkcji i klimatu zwiastującego koniec lata. Chcemy wykorzystać ostatnie słoneczne dni i wypełnić je muzycznym widowiskiem jakiego w Warszawie jeszcze nie było”.

on air

On Air Festival odbędzie się między 9 a 10 września na Lotnisku Bemowo. Ta lokalizacja to niepodważalny znak jakości. Gościła ona nie tylko Michaela Jacksona, AC/DC czy Madonnę; w ubiegłym roku odbył się tam również największy hiphopowy koncert w Polsce, za którym stał nie kto inny, jak Mata. Follow The Step zapewnia, że Lotnisko Bemowo zmieni się nie do poznania i utonie w kolorowych barwach.

Sprawdź też
Grammy's

Skład występujących artystów pozostaje tajemnicą, ale analiza lineupów poprzednich edycji Festa może dać nam sporo wskazówek. Przypomnijmy, w Chorzowie zagrali chociażby James Bay, Kygo, Aurora, Mura Masa, Tommy CA$H, Princess Nokia, Róisín Murphy. Kogo możemy się spodziewać? Jak widać potencjał jest praktycznie nieograniczony. Jeśli przebieracie już nogami i nie możecie wytrwać w oczekiwaniu, kierujcie się na nasze social media. Na instagramie Going. czeka na Was konkurs, który polega na przedstawieniu swojego lineupu marzeń. Dołączcie do zabawy! Już jutro pierwsze ogłoszenie artystów!

On Air – pierwsze ogłoszenie, a w nim m. in. król alternatywy z Australii!

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone