Czytasz
W co ubrać się na festiwal On Air? Sprawdź nasze typy

W co ubrać się na festiwal On Air? Sprawdź nasze typy

Festiwale, festiwale, i po festiwalach… No prawie, bo jeszcze czeka nas wielki finał tegorocznego sezonu, czyli On Air Festival. Chyba nie musimy dodawać, że takie wydarzenie wymaga odpowiedniego outfitu?

Do Warszawy w dniach 9-10 września przybędą tacy artyści i zespoły, jak Jamie XX, Tame Impala, Celeste czy Jorja Smith. Inaczej mówiąc – godne zwieńczenie lata. A skoro to wielki finał, trzeba też na nim dobrze wyglądać, co nie?

Festiwale chodzą parami – sprawdź opcję Fan Tix i zgarnij bilet On Air Festival i FEST za jednym zamachem 😱

Ostatnio w magazynie MORE wylądowała spora ilość modowych inspiracji na FEST Festival. Z kolei na samym festiwalu łapaliśmy najciekawiej ubrane osoby (część z nich zobaczycie w poniższym zestawieniu), a wy ocenialiście ich fity. Wyniki modowego konkursu na kanałach Going. już 23 sierpnia. Tymczasem, sprawdźcie co naszym zdaniem zrobi wam ficik na On Air Festival!

W co ubrać się na festiwal On Air Festival? Oto nasze inspiracje

Kolorowa głowa

Robienie wzorków i kolorów na niemalże ogolonej głowie, zwane czasem również hair tattooing, przeżywa właśnie peak popularności. Jakby nie patrzeć, fryzura idealnie wpisuje się w klimat kolorowego szaleństwa mody festiwalowej. Najlepsze jest to, że możesz strzelić sobie na czaszce niemal dowolny wzorek. Wystarczą do tego jedynie ogolona głowa i farby. Na On Air Festival zrób z niej swoje płótno! Może i Frank Ocean powie meh, been there, done that, ale my wciąż będziemy się jarać.

Na On Airze będzie ogień. Źródło: pinterest / ᑎOᐯEᒪᒪE

A jeśli zabraknie ci inspiracji, wpisz w wyszukiwarce shaved hair color design i po kłopocie. Tylko nie przesadź z tym goleniem…

w co ubrać się na festiwal

On Air Festival – nie masz biletu? Jeszcze nie wszystko stracone

Nietypowe nakrycia głowy

Zostajemy w obrębie czaszki. Jeśli nie widzi ci się farbowanie włosów we wzorek np. truskawek, mamy nieco mniej radykalne rozwiązanie. Nakrycie głowy to festiwalowy must have – nie tylko ze względów estetycznych, lecz czystego pragmatyzmu. Z takim atrybutem zawsze odnajdziesz się ze swoimi znajomymi na festiwalu. Wielki grzyb na bani tudzież sombrero to znak rozpoznawczy, którego nie da się nie zauważyć nawet w bezkresnym morzu ludzi.

w co ubrać się na festiwal
W co ubrać się na festiwal? @matanjahu na FEST Festival zamienił się w muchomora.

Dziury i siateczki

Ubranie podrze ci się w festiwalowym ferworze? Nie mogło być lepiej. Dziury w nietypowych miejscach, siateczki, poprucia, naciągnięcia i inne koszmary twoich rodziców z dzieciństwa dodadzą +10 do twojego fitu na On Air Festival.

Weź z szafy dowolną szmatę, w której już nie chodzisz i po prostu zacznij ją psuć – tu porwij, tam przetnij i po prostu puść wodze fantazji. Efekt gwarantowany.

w co ubrać się na festiwal
Siateczki mają tylko jeden mały minus…

Zdobienia nóg

A teraz weź wszystkie niewykorzystane ścinki i resztki z pociętych ubrań i… zrób z nich dziwne ozdoby na nogi.

Sprawdź też


pinterest / @cu1s3d4amp

Skoro dopieszczamy nasze nakrycia głowy, fryzury i tułów, czemu by nie zrobić tego samego z nogami? I nie chodzi tu o dobór butów, bo to oczywista sprawa. Tym razem czas zmoczyć w fontannie kreatywności wszystkie inne partie nóżek.

w co ubrać się na festiwal
pinterest / @coolstarlet

Pamiętaj więc, buty i spodnie to jedynie wstęp do świata nożnych ozdób.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone