Czytasz
Instrukcja Obsługi Świrów – O.S.T.R. zagra w Katowicach

Instrukcja Obsługi Świrów – O.S.T.R. zagra w Katowicach

O.S.T.R.

Pewne rzeczy się nie zmieniają – nowy rok i nowy album O.S.T.R. w drodze. Płycie Instrukcja Obsługi Świrów będzie towarzyszyć trasa koncertowa.

22 lutego nakładem Asfalt Records ukaże się 15 studyjny album O.S.T.R. Płyta zatytułowana Instrukcja Obsługi Świrów będzie następcą ubiegłorocznej W Drodze Po Szczęście. Raper wyruszy również w trasę promującą krążek, a bilety na koncerty w Katowicach i Bydgoszczy znajdziecie w Going.

 

Producentami muzycznymi płyty są ponownie Killing Skills, czyli Chris Van Rootselaar, Jaap Wiewel i ostatni co do kolejności ale nie ostatni co do ważności – O.S.T.R. Na gramofonach udziela się DJ Haem, a wśród gości pojawia się między innymi Green oraz dawno nie słyszany Cadillac Dale. Obecnie jedynym udostępnionym utworem z płyty jest “Chevy Impala” muzycznie nawiązujący do zawsze bardzo bliskiego raperowi klimatu Zachodniego Wybrzeża.

Sprawdź też
MATA, kadr z klipu "Schodki", źródło: YouTube

Czerwień, która spina kolorystycznie album jest akcentem charakterystycznym dla twórczości łódzkiego rapera. Autorem okładki, oprawy graficznej oraz formy wydania produktu jest oczywiście pracownia Forinstudio.com z Grzegorzem Piwnickim na czele.

O.S.T.R. wyruszy w ogólnopolską już w marcu. W Going. dostaniecie bilety na koncerty rapera w Katowicach i w Bydgoszczy.

Zobacz komentarze (0)

Odpowiedz

Your email address will not be published.

Copyright © Going. 2020 • Wszelkie prawa zastrzeżone