Czytasz
Instrukcja Obsługi Świrów – O.S.T.R. zagra w Katowicach

Instrukcja Obsługi Świrów – O.S.T.R. zagra w Katowicach

O.S.T.R.

Pewne rzeczy się nie zmieniają – nowy rok i nowy album O.S.T.R. w drodze. Płycie Instrukcja Obsługi Świrów będzie towarzyszyć trasa koncertowa.

22 lutego nakładem Asfalt Records ukaże się 15 studyjny album O.S.T.R. Płyta zatytułowana Instrukcja Obsługi Świrów będzie następcą ubiegłorocznej W Drodze Po Szczęście. Raper wyruszy również w trasę promującą krążek, a bilety na koncerty w Katowicach i Bydgoszczy znajdziecie w Going.

 

Producentami muzycznymi płyty są ponownie Killing Skills, czyli Chris Van Rootselaar, Jaap Wiewel i ostatni co do kolejności ale nie ostatni co do ważności – O.S.T.R. Na gramofonach udziela się DJ Haem, a wśród gości pojawia się między innymi Green oraz dawno nie słyszany Cadillac Dale. Obecnie jedynym udostępnionym utworem z płyty jest “Chevy Impala” muzycznie nawiązujący do zawsze bardzo bliskiego raperowi klimatu Zachodniego Wybrzeża.

Czerwień, która spina kolorystycznie album jest akcentem charakterystycznym dla twórczości łódzkiego rapera. Autorem okładki, oprawy graficznej oraz formy wydania produktu jest oczywiście pracownia Forinstudio.com z Grzegorzem Piwnickim na czele.

Sprawdź też

O.S.T.R. wyruszy w ogólnopolską już w marcu. W Going. dostaniecie bilety na koncerty rapera w Katowicach i w Bydgoszczy.

Zobacz komentarze (0)

Odpowiedz

Your email address will not be published.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone